Як зробити гілочку сакури з бісеру?

як зробити гілочку сакури з бісеру?

Вам знадобиться
 • Бісер
 • Дріт
 • Фарби
Інструкція
 • . 1

  Сакура являє собою дерево, квіти якого поєднують в собі сотні тонів рожевого кольору. Це втілення ніжності, і багато хто не може залишитися байдужими, споглядаючи чарівні квіти. Саме тому багато хто намагається зробити імітацію квітучої сакури з глини, тканини та ін матеріалів. Тих, хто захоплюється виробами, цікавить, як зробити сакуру з бісеру.

 • . 2

  Насправді це набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд. Для створення дерева з бісеру, який послужить яскравим елементом інтер’єру необхідно близько 150 м. бісеру рожевого кольору різних відтінків, дріт по 0, 3 і 0, 5 мм, лейкопластир, алебастр, акрилові фарби і клей ПВА. Для початку змішується бісер. Дріт 0, 3 мм потрібно нарізати смужками приблизно по 50 см. потім на дріт нанизується по 7 бісеринок, після чого необхідно зробити петельку і прокрутити 7 — 8 оборотів по довжині дроту.

 • . 3

  Аналогічно скручується по 5 петельок з кожного боку майбутньої гілочки. У загальній сумі гілочка сакури з бісеру складається з 11 петельок. На дерево робиться приблизно 150 штук гілочок. Після цього лейкопластиром з’єднується 3 — 4 гілочки в одну гілку. Так формується крона сакури з бісеру. Далі береться дріт 0, 5 мм і робиться каркас для дерева (приблизно знадобиться два відрізки, які виступатимуть стволом, вигнутих за бажаною формою дерева). Прикладаючи до кожної частини каркаса гілки, вони прикріплюються лейкопластиром. Потім всі частини каркаса з примотаними гілками з’єднуються і ще раз кріпляться лейкопластиром, щоб ствол був товстим.

 • . 4

  Знаючи, як зробити гілочку сакури, абсолютно не важко зібрати дерево до кінця. Після виконаних робіт береться ємність, затьмарюється плівкою, вставляється скручене деревце і заливається розведеним алебастром. Після того, як дерево застигло, розлучається клей ПВА і алебастр у співвідношенні 1: 1 і промащується стовбур і гілки, так утворюється реалістична кора. Коли розчин просохне можна розфарбовувати коричневої акриловою фарбою. Після виконаної роботи, сакура з бісеру може стати яскравим і оригінальним елементом інтер’єру чи подарунком близькій людині.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :