Як зробити гірку з картону?

як зробити гірку з картону?

Вам знадобиться
 • Картон
 • Ножиці
 • Кольоровий папір
Інструкція
 • . 1

  Зрозуміло, що гірка з картону буде призначена для діточок, тому й робити її варто, вмесіте з ними. Діти люблять, коли батьки творять разом з ними щось цікаве. Багатьом може здатися, що це дурість цілковита — робити гірку своїми руками, адже зараз такий вибір іграшок. Але нічого подібного. Адже іграшка, зроблена своїми руками, доставить величезну радість, розвиває фантазію дитини і творчі здібності.

 • . 2

  Тому, запрошуйте дитину за стіл, де будуть розміщені всі необхідні речі для роботи і приступайте до виготовлення. На стіл потрібно буде покласти підстилку, для того щоб, коли будете клеїти, не забруднити стіл, ножиці, картон, кольоровий папір. Берете картонний лист, розмір якого залежить від того, яку гірку ви хотіли б зробити.

 • . 3

  Якщо ні картонного аркуша, то можна взяти будь-яку коробку і вирізати з неї. Тільки бажано, щоб вона мала рівну поверхню, інакше вийде некрасиво. Крім того, сам картон повинен бути досить жорстким, щоб гірка з картону стояла стійко. Тепер потрібно зігнути картонний лист таким чином, щоб вийшла гірка.

 • . 4

  При згинанні слід враховувати, що скат гірки повинна бути набагато більше, ніж та частина, де хіба розташована сходів. Щоб гірка стояла більш стійко, можна зробити під неї підставку з картону або чогось жорсткого. В принципі гірка готова, але в картонному варіанті вона виглядає не особливо красиво, тому хотілося б її чимось перетворити.

 • . 5

  Для цього і знадобитися кольоровий папір. З неї необхідно за розмірами гірки вирізати полотна і наклеїти на гірку і ту частину, де зазвичай у гірки буває сходи. Вони можуть бути різні за колірною гамою. Також можна за допомогою різних кольорів зробити щось типу сходинок. Щоб кольорове полотно виглядало більш барвисто можна вирізати різні фігурки з паперу і наклеїти їх.

 • . 6

  Також для цієї мети підійдуть наклейки, яких у дітей зазвичай буває достатньо багато. Ну ось, тепер дитина завдяки такій роботі знає, як зробити гірку з картону, і може спробувати все повторити, але вже сам. А використовувати гірку можна для катання на ній машинок, дитині буде дуже цікаво цим займатися, а хлопчикам тим більше. Розмір машинок, які на ній дитина буде катати, залежить від величини гірки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :