Як зробити грибок для пісочниці?

як зробити грибок для пісочниці ?

Вам знадобиться
 • Брус
 • Дошки
 • Фанера
 • Фарба
 • Петлі
Інструкція
 • . 1

  Грибок, який є головним атрибутом практично будь пісочниці, виконує крім декоративної, захисну функцію, чудово приховуючи ніжну дитячу шкіру від палючих сонячних променів. До того ж невеликий столик, прикріплений до основи грибка, може служити лавкою або використовуватися для ігор.

 • . 2

  Готовий грибок для пісочниці можна придбати в магазині, а можна виготовити своїми силами. Адже насправді це не таке складне заняття, як здається на перший погляд. Отже, як зробити грибок для пісочниці, щоб не турбуватися за безпечне та комфортне перебування в ній дитини. Для цього знадобиться кілька деталей, і краще, якщо вони будуть дерев’яними. У якості «ніжки» грибка можна використовувати брус 100 х 100 мм. Довжина бруса може бути будь-який, але оптимальна 2, 7 — 3 м. Його закопують в землю на глибину 0, 7 — 1 м, для того, щоб він був більш стійким. «Капелюшок» грибка виготовляють наступним чином: сколотивши із заздалегідь підготовлених дощок чотири трикутника, слід прибити їх до ніжки і зашити тонкою фанерою з лицьового боку. «Капелюшок» зазвичай має ширину 2 — 2, 5 м, цього достатньо, щоб грати в тіні декільком дітям.

 • . 3

  Думаючи, як зробити пісочницю для дітей, хочеться чогось оригінального. Навіть саму звичайну пісочницю може зробити яскравою і красивою, покривши дерев’яні дошки шаром фарби. Розфарбуйте виготовлену конструкцію «грибка» за своїм смаком, наприклад, як мухомор або квітку-семицветик. А може порадитися з дитиною і він запропонує свій варіант? До речі, подбавши про привабливий зовнішній вигляд, не варто забувати про практичність. Ніжку грибка потрібно обробити антисептичним розчином для запобігання гниття.

 • . 4

  Інший варіант, як прикрасити пісочницю, пропонують сучасні виробники дитячих ігрових майданчиків. Замість стандартного, обридлого за стільки років «грибка», навіс від сонця може бути самої різної форми, наприклад, у вигляді пальми або даху будиночка. Такі навіси цілком можна зробити самостійно, все залежить від фантазії і підручних матеріалів. На жаль, «грибок», так прекрасно захищає від літнього сонця, не може закрити пісок від дощу. Щоб пісок не намокав, і діти відразу після закінчення дощику могли приступати до ігор, варто задуматися про те, як зробити пісочницю з кришкою. Відмінно, коли кришка трансформується в лавочку, на якій можна посидіти або полепіть пасочки. У кришці можна зробити невеликі виїмки під діаметр ніжки грибка, щоб вона могла закрити пісочницю повністю. Знаючи, як побудувати дитячу пісочницю, можна легко спорудити її на дачній ділянці або у дворі багатоповерхового будинку. Тепер ігри на свіжому повітрі будуть приносити радість не тільки дітям, але й дорослим, адже красивий і функціональний грибок-навіс надійно захистить малюків.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :