Як зробити грошовий букет?

як зробити грошовий букет?

Вам знадобиться
 • Паперові гроші
 • Бамбукова пробка від шампанського
 • Тонка гумка
Інструкція
 • . 1

  Унікальність грошового букета. Як засіб для подарунка грошові букети з’явилися давно. Однак вони не так широко офішіруются у зв’язку з тим, що за своєю суттю такі букети є дуже дорогими. Хоча деяким людям хочеться потішити своє самолюбство і піднести грошовий букет у всіх на виду. Практично завжди перед будь-яким торжеством, на яке отримуєш запрошення, доводиться задуматися про те, як зробити букет, коли його подарувати, чи потрібен ще який-небудь до нього подарунок. Однак такий подарунок, як грошовий букет, здатний вирішити всі проблеми і доставити радість людині, для якого цей букет створюється.

 • . 2

  Способи створення букета. Варіантів створення грошових букетів дуже багато. Найпростіший — це згорнути кожну паперову купюру для букета в кульок і вставити одну в одну. Так вийде один грошовий квітка. Тепер можна зробити необхідну їх кількість. Інший варіант створення букета заснований на тому, що попередньо складені навпіл купюри прив’язуються тонкої гумкою до коркової пробці під шампанського. Для подібності з квіткою купюрам підкручують кути зубочисткою. Як зробити грошовий букет оригінальним, може підказати фантазія і тематика торжества.

 • . 3

  Варіанти оформлення букета. Головне — визначитися з сумою, з якої буде зібраний букет. Додати винахідливості букету можна, якщо поєднати купюри різного достоїнства, т. к. вони відрізняються за кольором. А якщо частина суми обміняти на купюри іншої валюти і включити в композицію букета, подарунковий букет вийде дуже оригінальним. Таким чином, зробити свій подарунок цікавим, несподіваним і незабутнім можна за допомогою звичайних паперових купюр. А подарувати такий шедевр можна і на весілля, і на день народження, і на новосілля.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :