Як зробити грубку на дачі: існуючі технології

як зробити грубку на дачі : існуючі технології

Вам знадобиться
 • Установка цегляної печі
 • Металеві печі
 • Прикраса печі
Інструкція
 • . 1

  Приїжджаючи на дачу, хочеться щоб будинок завжди радував теплом і затишком. Для цього необхідно подбати про обігрів свого житла в холодну пору року. Звичайно, можна використовувати обігрівач, але це не зрівняється з неповторним, м’яким теплом від кам’яної російської печі.

 • . 2

  Яка цегла використовувати. Як зробити грубку на дачі, яка не тільки буде обігрівати весь будинок, але і використовуватися для приготування їжі. Ергономічнєє і безпечніше класична російська піч з червоного вогнетривкої цегли. Для печі використовують тільки повнотіла керамічна цегла. Він повинен бути рівний, без тріщин, яскравого кольору. Чи не насичений червоний колір цегли говорить про неякісне випалюванні. Така цегла в подальшому може розтріскатися. І тоді доведеться думати не як прикрасити грубку, а як її залатати.

 • . 3

  Установка цегляної печі. Кладку здійснюють ребром або в півцеглини. Шви між цеглою не повинні перевищувати 3 мм. Кладуть цеглу на спеціальну суміш для пічної кладки на основі вогнетривкої глини, яка витримують температуру до 1200 градусів. У грубки повинен бути свій окремий фундамент, на якому вона і зводиться. Те як встановити грубку в баню, де мало місця вирішується кладкою малогабаритної печі, яка займає всього 70 х 40 см площі. Після того як піч побудована їй дають просохнуть 3 — 4 дня.

 • . 4

  Металеві печі. Якщо немає можливості возитися з кам’яною кладкою, проблему обігріву можна вирішити за допомогою залізної печі. Таку піч можна купити готову. Її плюс у тому, що вона швидко нагріває приміщення, досить економічна. Працює на дровах, торфі, деревних брикетах. І обмежень в тому як топити грубку немає. Встановити її можна вже в готовому приміщенні, фундамент не потрібний. З мінусів металевих печей: як нагріваються, так і швидко остигають, незручна для приготування їжі.

 • . 5

  Прикраса печі. Кам’яна піч у бабусиному стилі декорують предметами сільського побуту. Це може бути і глиняні горщики, і в’язанки цибулі, і кочерга. Як замазувати грубку, якщо вона дісталася з минулих часів і має обшарпаний вигляд. Можна заново зашпаклювати її і пофарбувати водоемульсіонкой в будь-який колір. Це більш бюджетний варіант. Але найкраще виглядає піч облицьована плиткою з кахлями. Це вогнетривкий матеріал, що витримує високі температури. Так декоровані печі в Катерининському палаці. Металеву піч можна обкласти цеглою, це додасть їй не тільки вид кам’яної, але й збільшить теплообмін.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :