Як зробити грядку в майнкрафт?

як зробити грядку в майнкрафт?

Вам знадобиться
 • Будівельний симулятор Minecraft
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні мова піде про таку популярній комп’ютерній грі, як Minecraft. Найбільш приватне питання — як посадити грядки овочевих і ягідних культур. Потрібно вибрати блок трави або землі, зораний мотикою. А на грядки можна буде садити насіння таких культур, як баштанних, моркви, картоплі і т. д. Для того щоб приступити до створення грядки, треба взяти мотику на блоці землі або трави.

 • . 2

  Основні дії з грядками будуть включати в себе два елементи: це затоптування і зволоження. Грядка в minecraft, центр якої повинен знаходитися у водяному квадраті приблизно 9 х 9, має бути як слід зволожена. Для цього воду пускають по грядках в радіусі приблизно цього блоку ( 9 х 9).

 • . 3

  Дощ зазвичай зволожує ті грядки, на які він потрапить, і після закінчення дощу вода може пересохнути буквально через кілька хвилин. Чому важливо зволожувати грядки? Вони відрізняються багатьма перевагами. Наприклад, на них насіння рослин будуть рости набагато швидше, саму грядку буде важче затоптати, а грядка НЕ БУДЕ пересихати.

 • . 4

  Грядка може перетворитися в саму звичайну землю або бути затоптана, якщо на них потрапить моб або гравець. З такої грядки НЕ будуть випадати насіння. Хіба що тільки дозріла пшениця. Як зробити грядку в майнкрафт? Потрібно скопати землю, щоб рослини росли швидше. Якщо цього не робити, то з’явиться плід, а не стебло, і це відбудеться нескоро. Зорати землю можна навколо стебла в радіусі зораного сектора для того щоб почати збирати врожай.

 • . 5

  Як садити баштанні культури? Насіння беруть в штатах. Коли гравець приступить до створення грядки, потрібно встановити спеціальну конструкцію з колод, заповнити землею боковини, для того щоб з’явилася канавка. Потім землю розорюють мотикою, заповнюють середину канавки водою. Тепер можна висаджувати насіння.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :