Як зробити і встановити розсувні двері?

як зробити і встановити розсувні двері?

Вам знадобиться
 • Розсувні двері
 • Ручки для дверей
 • Нижня панель
 • Замки з вертикальним защелкиванием
Інструкція
 • . 1

  Незвичайну родзинку інтер’єру можуть додати міжкімнатні розсувні двері, до того ж їх можна встановити або ж зробити самостійно. Такі двері допомагають економити простір в квартирі, розділити її на зони і при цьому зберегти ілюзію відкритого приміщення.

 • . 2

  Недоліки та переваги розсувних дверей. На сьогодні все більше людей звертаються до розсувних дверей, комусь вони підходять інтер’єру, комусь потрібно заощадити місце, а хтось хоче внести щось нове і неординарне в свою квартиру. Перед тим, як зробити розсувні двері і встановити, потрібно знати їх недоліки і переваги. Такі двері економлять місце, легко відкриваються, не зачиняються від протягів і не ляскають, не вимагають обов’язкової установки порога. Але крім цих позитивних моментів у них є свої недоліки, наприклад, на певній ділянці від них не можна ставити меблі, готові такі двері трохи дорожче звичайних, вони мають низькі властивості звукоізоляції і теплоізоляції.

 • . 3

  Види розсувних дверей і фурнітура для них. Існують радісно і двері купе, гармошка, від одного до чотирьох стулчасті двері і каскадні. Перед тим, як встановити розсувні двері, потрібна відповідна фурнітура. Фурнітура для таких дверей продається в кожному спеціалізованому магазині в повному наборі, де будуть ручки, нижня панель, і замки з вертикальним защелкиванием.

 • . 4

  Установка розсувних дверей. Встановлювати такі двері досить просто самому, потрібно правильно розмітити кожен сантиметр, де буде знаходиться двері, строго горизонтально встановити направляючі і роликові механізми, які будуть відкривати двері. Після цього встановлюються для кареток скоби і закріплюється сама двері. Дуже важливо знати всі дрібні моменти в питанні, як зробити розсувні двері своїми руками. Напрямна повинна бути чітко горизонтальна, слід її кілька разів перевірити за допомогою рівня. Якщо цього не зробити і встановити її не рівно, то двері буде довільно закриватися і відкриватися. Також, направляючу потрібно встановлювати на невеликій відстані від стін, щоб при відкритті і закритті вона не зачіпала дверний проріз і наличники. Після того як двері була встановлена, можна приступати до останнього етапу монтажу. Слід встановити всю необхідну фурнітуру — замки, ручки та інше. Як двері буде встановлена, можна насолоджуватися своєю прекрасною роботою і красивим інтер’єром, який вона буде тільки прикрашати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :