Як зробити капітальний ремонт і перепланування в квартирі?

як зробити капітальний ремонт і перепланування у квартирі?

Вам знадобиться
 • Кошторис
 • Договір
Інструкція
 • . 1

  Під час капітального ремонту квартира нагадує руїни. Для того щоб оперативно його закінчити рекомендується скористатися послугами професіоналів, саме вони знають, як зробити капітальний ремонт якісно і швидко. У список виконуваних професіоналами робіт входять: вирівнювання поверхні стін і стель, заміна конструкції підлоги і комунікацій, а також проведення заміни вхідних і міжкімнатних дверей вікон, прокладка нових електромереж, комплексне виконання облицювальних робіт, а також зміна планування і додавання стилістичних елементів.

 • . 2

  Капітальних ремонт проходить у кілька етапів: Монтажні роботи; Прокладка електропроводки, телефонних і телевізійних кабелів; Облицювальні роботи. При виконанні робіт найнятими працівниками, необхідно знати, як повернути гроші за ремонт у разі виникнення претензій. Рекомендується працювати з фірмами, які піклуються про свою репутацію і укладають з замовником договір. З умовами договору, порядком погашення зобов’язань і відповідальністю сторін необхідно ретельно ознайомитися. У разі порушення умов, договір є підстава для подачі позову до суду.

 • . 3

  Часто люди купують квартири в нових будинках, оскільки вони привертають великою площею і хорошим плануванням. Як правило, люди набувають квартиру під обробку і тому необхідно знати, як зробити ремонт в новобудові. У цьому випадку, можливо, створити житло, про яке мріяли. Новобудова протягом одного — двох років буде рівномірно осідати, тому на стелі і стінах можуть утворитися тріщини. Рекомендується використовувати для оздоблювальних робіт стійкі до усадки матеріали, створювати армований шар за допомогою металевої сітки. Для ремонту санвузла вигідно використовувати пластикові або ПВХ — панелі.

 • . 4

  Питання, як зробити косметичний ремонт в квартирі завжди залишається актуальним. З цим видом ремонтних робіт власник може успішно впоратися самостійно, але для цього необхідно все виконувати поетапно: Підготовчий етап: застелити клейонкою меблі та підлога, плінтуса можна заклеїти малярською плівкою, при необхідно знеструмити електромережі. Підготувати поверхні стін до нової обклеювання шпалер або фарбування; Спочатку проводитися ремонт стелі, а потім стін.

 • . 5

  Необхідно знати, як зробити ремонт стелі. Вирівняти стелю в старих будинках проблематично, тому рекомендується встановлювати підвісні конструкції. У разі якщо вирівнювання не витратний, то можна нанести декоративну шпаклівку і пофарбувати. Для цього необхідно підібрати матеріал і колір. А потім малярським валиком середньої довжини наносити фарбу. Ремонт слід проводити поетапно, не порушуючи послідовності алгоритму і враховуючи особливості домобудівництва.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :