Як зробити кашпо для квітів своїми руками?

як зробити кашпо для квітів своїми руками?

Вам знадобиться
 • Баночка, відерце, пластикова пляшка
 • Будь-які підручні засоби
Інструкція
 • . 1

  Улюблені квіти не обов’язково пересаджувати в нові горщики, якщо планується міняти інтер’єр або просто поліпшується настрій. У таких випадках можна користуватися декоративною прикрасою, в якості якого виступає саморобний кашпо. Відповідно, воно виконує не тільки декоративну функцію, але й корисну, адже з його допомогою можна заощадити багато місця, підвісивши квіти до стелі або на стіну або зробити горщик з квітами більш стійким. Кашпо може бути яким завгодно. Саме в цьому випадку можна сказати, що скільки людей зі смаком, що приділяють час творчості, стільки може бути видів декоративного кашпо.

 • . 2

  Наприклад, кашпо своїми руками можна зробити навіть з морських камінців, які багато хто любить привозити з відпустки. Для створення такої прикраси необхідно взяти будь-яке відерце або баночку і нанести на всю бічну поверхню тонкий шар штукатурки розміром не більше 0, 5 см. А зверху, трохи удавивши, монтажну сітку. Тепер на цю поверхню укладаються камінчики, які можна викласти навіть оригінальним малюнком. У такому вигляді відерце оставляется сушитися. Після повного висихання проміжки між каменями можна затерти сумішшю для затирання швів. Вологою губкою зручно буде прибрати зайву суміш з поверхні каменів.

 • . 3

  Менш трудомістким буде створення кашпо для квітів з невеликих керамічних або дзеркальних плиток. Досить буде з них скласти квадратний горщик і склеїти клейовим пістолетом по всіх швах. Таке кашпо більш крихке, але не менш гарне. таким же чином можна склеїти кашпо з плоских морських каменів, з яких, як з цеглинок, складається горщик. До речі не менше оригінальне вийде кашпо з дерев’яних білизняних прищіпок. Половинки цих прищіпок необхідно акуратно закріпити у вертикальному положенні навколо невеликої баночки, куди потім будуть поміщені квіти. Прищіпки можна приклеїти, а можна скріпити канцелярськими гумками або красивими нитками по всьому колу.

 • . 4

  Якщо хочеться зробити кашпо в більш класичному варіанті, то можна взяти два красивих горщика різних розмірів. Маленький горщик перевернути догори ногами, а великий приклеїти зверху. Пофарбувавши горщики в один колір, якщо вони були різні, або просто прикрасивши оригінальним виконанням, можна отримати дуже красивий горщик для квітів на ніжці, що імітує вазу. А ще легше зробити кашпо з пластикової пляшки, красиво обрізавши і зміцнивши її. Дно пляшки може стати стійкою ніжкою для обрізаного верху. Більш дорогим і шляхетним вийде зробити це кашпо, якщо пофарбувати його щільною фарбою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :