Як зробити колорування волосся самостійно?

як зробити колорування волосся самостійно ?

Вам знадобиться
 • Три або більше відтінки одного кольору фарби
 • Миски під кожну фарбу
 • Гребінець для розділення волосся
 • Затискачі
 • Пензлики під кожну з фарб
 • Гумові рукавички
Інструкція
 • . 1

  Бажання змінити свою зовнішність виникає час від часу у будь-якої жінки. З кожним роком з’являється все більше нових технік фарбування волосся. Свого часу користувалося величезною популярністю мелірування волосся. Однак стилістам такий метод здався занадто незграбним, адже пофарбовані в контрастний колір пасма кидалися в очі і тому виглядали неприродно. Саме тому порівняно недавно з’явився новий метод фарбування волосся — колорування. Суть його полягає в наступному. Підбирається три і більше кольору фарби, що відрізняються один від одного лише на один тон. Волосся фарбуються поздовжньо або поперечно, за рахунок чого колір на волоссі плавно переливається різними відтінками. Гра світла і тіней дає відчуття об’ємних волосся. Колорирование — ідеальний варіант для жінок з тонкими і рідкісними волоссям.

 • . 2

  Вважається, що колорування волосся можливо зробити лише в дорогому салоні. Це не зовсім так. Якщо відповідально підійти до роботи з фарбування волосся, можна пофарбувати їх у різні відтінки самостійно, у себе вдома. Для початку необхідно підібрати для себе потрібні відтінки кольору. Для світловолосих жінок підбір фарби не становить особливих труднощів, адже їм можна пофарбуватися практично в будь-який колір. Рудоволосим пані слід вже серйозніше підійти до питання колорування. Навряд чи вийде пофарбувати своє волосся в світлі тони — відтінок буде істотно відрізнятися від бажаного кольору. Ідеально підійдуть відтінки шоколаду, кави або міді. Брюнеткам потрібно докласти максимум зусиль, щоб домогтися потрібних відтінків в колорировании. Спочатку доведеться знебарвити пасма, а вже потім фарбувати їх в потрібний колір.

 • . 3

  Хороший рада для жінок, які вперше зважилися на колорування в домашніх умовах — спочатку випробувати оттеночние бальзами на своїх волоссі. Таким чином, жінка може поекспериментувати і остаточно вирішити для себе, які саме кольори їй необхідні. Перед тим як робити колорування слід підготувати всі необхідні перукарське приладдя, які знадобляться у фарбуванні волосся. Спеціальна гребінець для розділення проділу, фольга, гумові рукавички — предмети, без яких не обійтися при фарбуванні волосся. Крім того під кожну фарбу повинна бути окрема мисочка і пензлик для фарбування. Миски краще підібрати також трьох відтінків, щоб, навіть не заглядаючи всередину, можна було сказати, який тон фарби в ній знаходиться.

 • . 4

  Поперечний колорування волосся досить складно зробити самостійно, адже необхідно фарбувати одну пасмо в різні відтінки кольору. Тому найчастіше на дому експериментують з поздовжнім фарбуванням волосся. Для цього волосся поділяють на пасма, шириною не більш ніж півсантиметра і фарбують їх, починаючи з потилиці і рухаючись в сторону верхівки і до скронь. Звичайно, якщо вдома є, кому з близьких допомогти з колоруванням волосся, фарбування піде набагато швидше. Якщо ж все-таки доводиться самій займатися фарбуванням, слід обов’язково запастися кількома дзеркалами, щоб можна було весь час контролювати свою роботу. Для цього ідеально підійде звичайне трюмо, адже рухаючи дзеркала в різних напрямках, можна чудово розглянути себе з різних сторін.

 • . 5

  Кожне пасмо необхідно щільно загортати у фольгу, яка повинна бути не ширше двох сантиметрів. Щоб інші волосся не заважали і бува не забарвлювалися в непотрібний відтінок, їх обов’язково слід збирати спеціальними зажимами. Виробляти фарбування пасом слід поверх фольги, підклавши її під потрібну ділянку волосся. Після фарбування фольгу слід скласти вдвічі, щільно притиснувши краї один до одного. Також слід особливу увагу звернути на черговість кольору. Тона пасом повинні йти від більш світлого до самого темного і навпаки. Використовувати для колорування можна і більше трьох тонів, однак за такої фарбуванні дуже важливо не переплутати їх місцями. Якщо тони фарби будуть нанесені на волосся хаотично, весь ефект від такого колорирования буде втрачено.

 • . 6

  Фарбування волосся слід обов’язково робити швидко, щоб у результаті не перетримати фарбу на першому забарвлених пасмах. Також слід бути акуратною в змиванні волосся після їх фарбування. У першу чергу, звичайно, необхідно змивати ті ділянки, які були пофарбовані першими. Розгортаючи фольгу, слід мити кожне пасмо окремо, щоб пофарбована вода не стікала по решті волоссю. Після цього слід обов’язково нанести бальзам вже на все волосся і добре змити його. Отриманий результат від колорирования напевно перевершить найсміливіші очікування. Відтінки кольору будуть переливатися на сонці, причому з різних ракурсів зачіска буде виглядати по-новому. Навколишні будуть просто приголомшені шикарним видом волосся, а всі подруги навперебій почнуть розпитувати, як зробити колорування та ім.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :