Як зробити кравецькі манекен: простий спосіб

як зробити кравецькі манекен: простий спосіб

Вам знадобиться
 • Армований скотч
 • Липка стрічка
 • Вішалка
 • Синтепон
 • Каркас із сталевої труби
Інструкція
 • . 1

  Для кожної кравчині одним з найголовніших умов отримання хорошого результату роботи, буде наявність манекена, який відображає особливості її фігури. Для роботи з клієнтами манекен не потрібен, так як примірки здійснюються прямо на людині. Щоб легко в домашніх умовах виготовити кравецькі манекен з використанням простих матеріалів, потрібно скористатися інструкцією.

 • . 2

  Головним секретом того, як зробити кравецькі манекен, щоб він повністю повторив всі контури тіла, буде використання армованого скотча. Щоб потім легко відокремити стрічку від тіла, потрібно подбати про це заздалегідь, надівши довгу футболку (її потім доведеться викинути) і щільний бюстгальтер. Волосся потрібно прибрати під шапочку, а шию захистити харчовою плівкою. Для закріплення футболки між ніг використовується шпилька.

 • . 3

  Після чого потрібно визначити — як вибрати манекен (буде він «з руками» або без них). Найчастіше зупиняються просто на торсі, так як плечі заважають примірці. Груди потрібно зафіксувати на футболці липкою стрічкою «хрест на хрест». Після всіх підготовчих робіт можна починати обмотку фігури знизу до верху по колу. Це дозволяє створити перший шар для основи манекена, найкраще запросити для роботи помічника.

 • . 4

  Наступний етап в інструкції «як роблять манекени своїми руками» полягає в тому, щоб наклеювати стрічку вертикальними смугами поверх першого шару. Цей етап дозволяє впоратися з нерівностями, що виникають в ході первісної обмотки. Слід пам’ятати про те, що шию і груди потрібно обклеїти в останню чергу, оскільки це позначається на комфорті людини, службовця моделлю.

 • . 5

  Цей спосіб буде відрізнятися від того, як зробити міні манекен, адже тут потрібно використовувати торс людини повністю. Після обклеювання потрібно розрізати каркас зигзагоподібно з боку спини і зняти його. А для денця виготовляється «кришка» за обсягом стегон, в якій потім проробляється отвір для труби «скелета» манекена. Плічка від вішалки, з’єднані з трубою складуть каркас для манекена.

 • . 6

  Даний «рецепт» простіше того, як зробити дерев’яний манекен. У цьому випадку заготівля одягається на каркас, в область грудей вставляється синтетичний наповнювач, і сам манекен їм заповнюється до додання необхідного об’єму і щільності, після чого можна заклеювати всі отвори — шию, стегна, руки. Поверх нього можна зробити чохол з тканини. Фахівці рекомендують встановлювати манекен на підставку від офісного стільця трохи вище звичайного росту людини — з урахуванням невеликого каблука.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :