Як зробити квіти з картоплі?

як зробити квіти з картоплі ?

Вам знадобиться
 • Трохи часу
 • Старанність
Інструкція
 • . 1

  Взяти кілька картоплин і ретельно вимити. Висушити паперовим рушником. Наші троянди будуть виглядати дуже природно, якщо кожен представлений овоч нарізати дуже тонкими кружечками. Для цього можете взяти овощечистка або скористатися спеціальною теркою. Правило одне — пелюстки (вони ж нарізані кружечки) повинні бути однакової товщини по всій окружності, приблизно в 1 мм.

 • . 2

  Оригінальна ідея, як зробити квіти з картоплі допоможе вам прикрасити будь-яку страву або просто використовувати це прикраса в квартирі. Продовжуючи наше керівництво, візьмемо все приготовані пелюсточки майбутньої троянди і замочимо їх у солоній воді на 2 — 3 години. Це необхідно робити для того, щоб вони стали більш податливими і не ламалися.

 • . 3

  Виріжте не надто тонку смужку з картоплі. Це буде підстава бутона, навколо якого почнемо закручуватися всі інші пелюстки. Намагайтеся, щоб кожний наступний був трошки вище попереднього, інакше наша квітка може вийти у вигляді капусти. Всі скріпляйте і фіксуйте зубочисткою.

 • . 4

  На останньому етапі в питанні, як зробити з картоплі квітка, коли залишиться прикріпити останні 3 — 4 деталі від троянди, намагайтеся вигнути їх у зворотний бік. Це робиться для того, щоб вигляд у вироби був схожий на розквітла квітка.

 • . 5

  Приготуйте фритюр. Вкідивайте наші чудові квіти з картоплі в кипляче рослинне масло і нехай набувають потрібний колір. Потім акуратно витягайте їх і викладайте на суху серветку, що б жир вбрався. Отримані квіти з картоплі можна використовувати у вигляді прикраси будь-яких страв, або вони можуть стати оригінальним декором у вашій квартирі. Для цього до них необхідно буде приробити ніжки і поставити у вазу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :