Як зробити листівки на день народження?

як зробити листівки на день народження?

Вам знадобиться
 • Щільний аркуш паперу
 • Кольоровий папір
 • Клей і скотч
 • Нитки
 • Ножиці
 • Блискітки
Інструкція
 • . 1

  Подарунок, зроблений своїми руками, завжди радує більше, ніж магазинний. Людині стає приємно, що для нього старалися, витрачали час і вкладали душу. Особливо це стосується листівок. В даний час полки будь-якого книжкового магазину або супермаркету забиті різними яскравими вітальними листівками. Можна знайти листівки музичні, об’ємні, смішні, тематичні, всіх кольорів і розмірів. Однак рукодільна листівка буде унікальною і, можна бути впевненим, ніхто таку більше в подарунок не отримає. Вона несе в собі частинку душі свого творця. Такий подарунок викличе безліч позитивних емоцій і велику подяку за старання. Можна бути впевненим, що ця листівка не опиниться в сміттєвому відрі при найближчій прибирання, а буде зберігатися довго і трепетно.

 • . 2

  Отже, приступимо до того, як зробити листівку на день народження. Для такої листівки краще підійде картон світло-блакитного кольору, тоді здаватиметься, що кульки летять в небо. Лист картону згинаємо навпіл — це заготовка листівки, її поки відкладаємо. Щоб вийшла листівка з кульками, приступаємо до заготівлі кульок. З кольорового паперу необхідно вирізати тридцять п’ять кульок різних розмірів (але не менше чотирьох і не більше семи сантиметрів). Кулі мають круглу або овальну форму з маленьким трикутником знизу. Краще якщо вони будуть різних кольорів. На трикутник необхідно маленьким шматочком скотчу закріпити нитку довжиною близько двадцяти сантиметрів. Нитки потрібно вибирати товсті (типу муліне) і красиві. Місце скріплення кульки і нитки буде ззаду, його не повинно бути видно.

 • . 3

  На кожній кульці можна написати побажання. Приклади побажань: «Побільше вдалих ідей!», «Море любові!», «Найкращих друзів!», «Легких грошей!», «Незабутнього відпочинку!», «Міцного здоров’я!», «Неймовірного везіння!», «Виконання всіх бажань »і так далі. Так само, замість побажань можна написати компліменти імениннику. Припустимо «Самою чарівною і привабливою», «Красуні», «Розумниця», «Чудовою матері», «Коханій сестричці» і так далі. Якщо листівка дарується від декількох віншувальників, то кожен може написати на кульці щось від себе. Крім кульок для листівки необхідно заготовити гірлянду. Напис на гірлянді може бути «З днем народження!», «В день народження!» Або «HappyBirthday!». Кожна буква пишеться на трикутнику кольорового паперу (розміром приблизно три на чотири сантиметри). Трикутники поміщаються гострою стороною вниз і закріплюються на нитці на деякій відстані один від одного. Має вийти щось на зразок американської святкової гірлянди. Краще зробити дві гірлянди на нитках довжиною близько двадцяти сантиметрах (прапорці розташовуються в середині). На першому гірлянді буде написано «З днем», на другому «народження!».

 • . 4

  Приступаємо безпосередньо до розміщення об’єктів всередині листівки. Розкриваємо заготовку картону. Великі кульки клеїмо всередину листівки в хаотичному порядку, вони можуть навіть частково накладатися один на одного. Необхідно стежити, щоб ниточка від куль чи не переплуталися. Кульки поменше краще приклеїти зверху великих на «підставці». Поставку робимо з тонкої смужки паперу, зігнутою чотири рази: двічі всередину і одного боку і два рази з іншого. Цю смужку необхідно закріпити на листівці за допомогою клею, а потім на неї приклеїти кулю. Тоді композиція буде об’ємною. Для кожного маленького кульки потрібна своя «підставка». Коли всі вони розклеєні, розміщуємо гірлянди. Вони повинні бути трохи вище куль. Вільні кінці ниток від гірлянд слід завити (наприклад, накрутити на олівець і скропити лаком для волосся). Нитки від куль зліва і справа листівки слід так само зв’язати між собою (виходить ніби два букета з куль). Можна приклеїти блискітки. Листівка готова!

 • . 5

  Залежно від того, на якій свято дарується листівка, замість куль можна наклеїти сердечка або ромашки. Ромашки вирізаються так само різних розмірів з білого паперу, і приклеюється жовта серединка. Зовні листівку можна оформити будь-яким чином, головне, щоб все було в одному стилі. Але можна і залишити все так, як є, все оформлення буде всередині. Взагалі придумати, як оформити листівку, нескладно. Для цього потрібно матеріали, бажання і трохи фантазії. У хід підуть красиві яскраві стрічки, бісер, намистини, фурнітура, клаптики тканини, обривки строкатою паперу, стрази, сухі квіточки та інші дрібнички. Зробити своїми руками подарунок дуже приємно. Крім того, рукоділля — захоплююче заняття, яке порадує і автора і одержувача. Головне терпіння і таких листівок незабаром почнуть чекати в подарунок всі навколишні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :