Як зробити листівку 3 d: найцікавіші варіанти

як зробити листівку 3 d: найцікавіші варіанти

Вам знадобиться
 • Клей
 • Папір
 • Ножиці або канцелярський ніж
Інструкція
 • . 1

  Зараз, коли дарувати звичайні листівки стало не модно, деякі намагаються вразити її одержувача і зробити оригінальну листівку, якою є листівка 3 d. Купити її в магазині не складе особливих труднощів, а зробити її самому не так вже й важко! Перед тим, як зробити листівку 3 d, необхідно запастися «інструментами». Щоб зробити таку листівку самостійно, потрібно тільки папір для орігамі. Робимо потрібний малюнок у двох примірниках, вирізаємо його і клеєм на внутрішню сторону листівки. Незвичайна об’ємна листівка готова!

 • . 2

  Невід’ємною частиною подарунка є листівка. Але що краще, купити готову листівку або ж написати поздоровлення самому? Що робити, якщо свято не за горами і як підписати листівку одному? У цьому випадку краще не використовувати шаблонні слова та побажання. Якщо людина дуже близький, то можна побажати щось сокровенне. Звернення в листівці використовувати те, до якого звикли. Якщо не виходить придумати побажання самостійно, то можна написати вірш, попередньо знайдений в Інтернеті.

 • . 3

  Листівку, зроблену своїми руками, дарувати куди приємніше, ніж куплену в магазині, особливо дуже близьким і дорогим людям — мамі, татові, бабусям і дідусям. Але як же зробити листівку для бабусі, щоб виглядало красиво, естетично й акуратно? Відповідь дуже проста. Знадобитися лише лист щільного паперу і кольорові ручки. Папір згинаємо навпіл, всередину клеїмо лист красивою паперу і пишемо на ньому побажання. Зовнішню частину листівки прикрасити за допомогою бісеру, страз, стрічок, які можна знайти в будь-якому магазині для рукоділля.

 • . 4

  Вітання в листівці має бути складено грамотно. Залежно від того, кому йде подарунок, а, отже, і листівка, звернення і текст повинні бути спеціалізованими. Про те, як можна підписати листівку для різних категорій іменинників, є кілька правил. Обов’язково потрібно писати дату та найменування свята, яке відзначається. Такі епітети як «улюблений», «дорогий» краще використовувати для близьких людей. До колезі чи начальнику варто звертатися на «ви» і використовувати епітет «шановний». Слова для поздоровлення можна написати самому, а можна використовувати вірші з Інтернету.

 • . 5

  Не варто забувати і про такі родичах як тітки і дядька. Вони теж потребують уваги та особливому привітанні. Перед тим, як зробити листівку тітці, потрібно побільше дізнатися інформації про неї, а саме, які квіти вона любить, воліє Чи прикраси на листівках або ж їй подобаються класичні листівки без зайвого дизайну і т. д. Текст бажано написати від себе, а якщо не вистачає фантазії, то можна використовувати шаблонні фрази і висловлювання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :