Як зробити листівку мамі на 8 марта?

як зробити листівку мамі на 8 марта?

Вам знадобиться
 • Бісер
 • Засушені квіти
 • Елементи з полімерної глини
Інструкція
 • . 1

  Мама найближча і найдорожча людина у всьому світі. Згадуючи дитинство, для неї кращим подарунком побут той, що робив своїми руками син або донька. Через роки, чому б не згадати минулі часи і не створити самому для найріднішої жінки на світі, що-небудь особливе. Наприклад, листівку на 8 березня, звичайно крім основного презенту.

 • . 2

  Як зробити листівку мамі? Починати потрібно як завжди з ідеї. Листівка може бути абсолютно різною, електронної, стандартної паперової, текстильної і так далі. Все залежить від уяви і можливостей втілити задум у реальність. Нехай навіть це handmade, але він зобов’язаний бути красивим. Потрібно ретельно продумати дизайн, адже зробивши це, стане зрозуміло, як зробити гарну листівку. Знову ж грає роль наскільки людина креативний. Треба згадати, що любить матуся, які квіти, музику, можливо, вона володіє хорошим почуттям гумору. Для листівки зовнішнє виконання — це головне.

 • . 3

  Дуже часто з’являється просте питання про те, як зробити листівку з паперу. Звичайно, навіть у цьому випадку можна створити вельми неординарну річ. Мова не йде про просту картинці з вдало вставленим музичним чіпом. Адже при створенні такого саморобного поздоровлення у якості декоративних прикрас можуть виступати як текстильні матеріали, так і бісер, засушені квіти або елементи, виконані з полімерної глини. Та хоч пір’я, головне, що б припали вони до місця. Всередині, як і годиться, треба написати саме привітання, якщо вийде, то у віршованій формі.

 • . 4

  Інша справа, якщо подумати, як зробити відео листівку. При реалізації такої задумки, потрібні навики роботи зі спеціальними програмами. Їх існує безліч, деякі дуже прості, і освоїти їх можна за кілька годин. Складаючи такий ролик необхідно подбати про музичному супроводі, ілюстраціях або відео файлах, які будуть задіяні, текстах, і звичайно анімації, переходи не повинні бути грубими, все має бути лаконічно. Так як прочитати таке повідомлення можливо тільки за допомогою технічних засобів, комп’ютера чи телевізора, треба заздалегідь продумати і цей нюанс. Придумати оригінальне вручення, наприклад в якості розіграшу.

 • . 5

  Головне завдання такого привітання, зробити маму щасливою, тим більше в міжнародний жіночий день. Адже будь-яка людина як і раніше залишається для своєї матері маленькою дитиною, нехай навіть вік його нараховує вже не один десяток років. Тому така листівка саморобка буде несподіваним, оригінальним і найдорожчим подарунком.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :