Як зробити листівку на 23 лютого: оригінальні ідеї

як зробити листівку на 23 лютого: оригінальні ідеї

Вам знадобиться
 • Щільна папір
 • Ножиці
 • Клей
 • Гуаш
Інструкція
 • . 1

  Як не крути — 23 лютого — універсальний свято. У цей день вітають всіх без винятку чоловіків. Незалежно від віку і від того, служили вони в армії чи ні. А також у День захисника Вітчизни доречно сказати кілька теплих слів на адресу жінок військовозобов’язаних, наприклад, медсестер. І при цьому завжди замислюєшся про те, як краще підписати листівку. Які слова підібрати для поздоровлення. Побажати щастя і здоров’я звичайним способом або оригінально? Отже, як зробити листівку до 23 лютого, щоб близьким людям і друзям було приємно, знають творчі особистості. Багато хто з них радять підійти до виконання завдання з фантазією.

 • . 2

  Тим більше постулату, що немає нічого кращого подарунка виконаного власними руками, ще ніхто не відміняв. Листівка робиться з щільного паперу, може бути будь-якого розміру і формату. Головне, вибрати фон (наприклад, кольору хакі), а саму листівку прикрасити георгіївською стрічкою або веселою картинкою на військову тему. Гламурні квіточки не підходять категорично, навіть якщо адресат — жінка военнослужащая. Друга за значущістю проблема — як краще підписати листівку — іноді важливіше першого. Адже на написання побажання швидше звертають увагу, ніж на те, з якого матеріалу виконано привітання. А текст може бути як відносно нейтральним, так і жартівливо-емоційним.

 • . 3

  Наприклад, ось таким: «Мої вітання з приводу 23 февраля! Будь завжди в бойовому настрої і в готовності прийняти від долі тільки найкраще: здоров’я, достаток, всі радощі життя ». А ще є варіант дізнатися, як зробити листівку «краватка» на «паперової сорочці», і написати побажання на ній для батька. Покрокову інструкцію такого цікавого вироби легко відшукати в Інтернеті. І слідуючи строго опису, виготовити дуже симпатичний подарунок. З зразковими словами: «Я буду служити, як наш тато служив! А тато на службі зовсім не тужив! »Зрозуміло, для военнослужащей жіночої статі такі фольклорні пояснення не годяться. Нехай вона військова, але все-таки дама. Тому, як підписати листівку дівчині на 23 лютого, нехай вам підкаже ваше любляче серце.

 • . 4

  Припустимо, буде доречний наступний текст: «Вітаю, мила! Зі святом, красуня! Мені в мундирі дівчата з дитинства дуже подобаються! ». Якщо ваша дитина ходить у дитячий садок, то там йому завжди допоможуть зробити привітання з Днем захисника Вітчизни для тата або брата. Ви, у свою чергу, вдома можете пояснити і допомогти своєму синові, як підписати листівку вихователю для будь-якого іншого свята. Адже увагу від своїх вихованців напевно буде надзвичайно приємно працівникові дошкільного закладу. Це до того ж привчить дитини не забувати поздоровляти родичів і знайомих із значущими датами в нашому календарі і робити для них сюрпризи своїми руками.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :