Як зробити листівку на день народження бабусі своїми руками?

як зробити листівку на день народження бабусі своїми руками?

Вам знадобиться
 • Щільна папір або картон
 • Акварельні фарби або гуаш
 • Набір кольорового паперу
 • Декоративні елементи
 • Фантазія і натхнення
 • Клей
Інструкція
 • . 1

  Що може бути приємніше, ніж принести задоволення близькій людині, при цьому підкресливши, наскільки він важливий, любимо і необхідний у житті оточуючих. Особливо такі знаки уваги важливі для старшого покоління, яке ще з особливим трепетом ставиться до сімейних цінностей, яке втрачає в сучасному світі своє значення. І звичайно ж, необхідно максимально часто проявляти відповідні почуття по відношенню до дідусів і бабусь, які просто обожнюють своїх внучатий. А вже якщо гряде черговий день народження бабусі, то просто непоправною помилкою буде не зробити їй якийсь дивовижний сюрприз, наприклад, листівку своїми руками.

 • . 2

  Замислившись над тим, як зробити листівку на день народження своїми руками, перш за все потрібно визначитися з її розмірами і композиційної тематикою. Розміри і форми можуть бути абсолютно різними, в залежності від загального задуму. Як заготовки можна взяти зігнутий навпіл звичайний білий аркуш А 4 або лист кольорового картону такого ж розміру. Якщо ж задумка є надто вже грандіозної, то можна скласти вдвічі лист А 3 — на такому полотнище вже точно можна буде реалізувати всі свої фантазії та задуми. Надалі звичайну чотирикутну форму можна буде трансформувати з урахуванням створеної композиції. Наприклад, можна буде заокруглен кути, а також зробити фігурними різні сторони листівки. У кожному разі, для початку необхідно мати таку просту заготовку, як складений навпіл аркуш паперу або картону.

 • . 3

  Далі потрібно вирішити, як в загальних рисах буде виглядати листівка. Якщо її робить маленька дитина чотирьох — п’яти років, то на її лицьовій стороні він може за допомогою дорослих намалювати малюнок, на якому буде зображена вся родина. Бабуся при цьому повинна займати центральне місце в композиції. Взагалі, листівка для бабусі своїми руками на день народження не повинна бути надмірно хитромудрої або зробленої в якомусь ультрасучасному стилі. Вона важлива, насамперед, як знак уваги і любові. Тому, якщо її робить дитина постарше, то потрібно йому порадити вибрати пастельні, неяскраві тони для оформлення композиції, а саму її зробити в традиційній формі, з використанням таких образотворчих елементів, як квіти, птахи і тварини, різні візерунки та декоративні дрібниці і т. д.

 • . 4

  Якщо онук чи внучка вміє добре малювати, то чудовим варіантом подарунка буде мальована листівка. При цьому, для того, щоб зробити листівку, не знадобитися нічого особливого: всього лише аркуш паперу, акварельні фарби або гуаш і пензлика. Тональності малюнка знову ж потрібно вибирати спокійні й життєрадісні, а також не обтяжувати композицію зайвими елементами. Букет квітів на першому плані і пасторальний пейзаж на другому буде чудовим композиційним варіантом для жінки в літах. Обов’язково на лицьовій стороні красивим оформлювальних шрифтом повинні бути написані два-три вітальних слова, наприклад: «З днем народження!», «З ювілеєм!», «Улюбленою бабусі на 99 років!», » Довгих років життя! » і т. д.

 • . 5

  Також листівка своїми руками може бути виконана у вигляді аплікації, що знову ж підійде для онуків помладше. За допомогою батьків вони можуть скласти нехитру композицію з квітів, використавши при цьому простий набір кольорового паперу, ножиці і канцелярський клей. Така аплікація цілком може бути зроблена в примітивному або фігуративні стилі, що підкреслює, що виріб зроблено маленькою дитиною самостійно і тому буде особливо цінно для бабусі. І у випадку з мальованої, і з аплікаційної листівкою особливу роль грають декоративно-прикрашають елементи, в якості яких можна використовувати різні кольорові стрічки, блискітки, вирізані звідкись красиві дрібнички і навіть сушені квіти. Декоративними елементами повинна бути оформлена як лицьова сторінка, так і внутрішній розворот.

 • . 6

  І нарешті, дуже важливо, щоб саморобна листівка містила на одній з внутрішніх сторінок, а може і на всьому розвороті, душевну напис, звернену від онука до бабусі зі словами любові, ніжності і поваги, а також з найкращими побажаннями, які тільки можна придумати для дорогого і коханої людини. Якщо онук уже ходить до школи, то така напис повинен бути зроблений каліграфічним почерком, що дуже важливо для літніх людей. Якщо ж писати буде маленька дитина під керівництвом батьків, то напис повинен бути спримітизований, з упором на самостійність. Онук ж підліток може використовувати в такому зверненні які-небудь гуморні нотки, що теж буде дуже приємно його бабусі.

 • . 7

  У будь-якому випадку, подарунок, виготовлений своїми руками, будь то листівка чи якась інша дрібниця, не відбере в дитини та її батьків багато часу, а бабусі принесе неймовірну насолоду від того, що вона все ще дорога молодшим поколінням своєї сім’ї.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :