Як зробити листівку сестрі: креативні ідеї

як зробити листівку сестрі: креативні ідеї

Вам знадобиться
 • Любов до сестри
 • Фантазія
 • Гарний настрій
Інструкція
 • . 1

  Як зробити листівку сестрі: креативні ідеіКреатівние ідеї вельми незвичайні, скориставшись ними, можна здивувати людину, який знайомий з самого народження. Наприклад, сестру. Можливо, до цих пір ніхто і не здогадувався про те, що дівчинка зачитувалася «Островом скарбів». А що якщо помістити привітання у пляшку, закриту пробкою і запечатану воском? Такий жест стане рятівною таємницею і приємною несподіванкою для романтичною і сміливої дівчини. Замислюючись, як зробити листівку сестрі, можна вирішити це питання і зовсім по-іншому.

 • . 2

  Немає людини, яка б не любила хоч якийсь з існуючих напоїв. Це можуть бути чай або кава, лікер або вино. Вкрай цікава листівка, на якій наклеєні гуртка або келих. Будь посудину можна зобразити у вигляді аплікації «кишеньку», поклавши туди привітання. Якщо це чайна чашка, в неї навіть можна помістити пакетик з заваркою і підписати листівку. До речі, замислюючись над тим, як підписати листівку хлопцю, прекрасно розумієш, що текст, звернений до коханої сестрі, нічим не відрізняється. Тому, кого любиш, говориш тільки найтепліші слова.

 • . 3

  Перед тим як зробити листівку на весілля своєї сестри, потрібно добре подумати. Весілля — один з найбільш знаменних днів життя, це подія приурочена до певної години. Гостей в такий день буває занадто багато, тому здивувати сестру можна навіть живими квітами, прикрашають послання. Нехай мить, коли молода дівчина тримає привітання у руках, запам’ятається їй на все життя. Можна, до речі, в листівку, зроблену своїми руками, вкласти повітряна кулька, на якому будуть написані привітання.

 • . 4

  Часом, життя розлучає нас з рідними людьми, і тому нас може хвилювати питання як відправити листівку поштою. Звичайно, найприємніше отримати лист у справжньому конверті, що зберігає тепло люблячих рук. Але все ж привітання можна відіслати і в мережі Інтернет, знаючи електронну адресу сестри. Останні версії Photoshop дають можливість виготовити анімаційну листівку, а якщо програми немає на комп’ютері — не біда, адже існують спеціальні програми, які можна використовувати онлайн.

 • . 5

  Щоб привітання виглядало креативно, пускають в хід і численні листівки, пропоновані в мережі Інтернет. Про те, як відправляти анімаційні листівки, сьогодні знають навіть діти. Немає нічого простіше, ніж переслати файл по Skype або ICQ. Можна також відправити листівку особистим повідомленням в соціальних мережах, дізнавшись чи підтримується там анімація і передача картинок. Адже увага до дорогим людям ніколи не буває банальним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :