Як зробити листівку татові на День народження?

як зробити листівку татові на день народження?

Вам знадобиться
 • Ознакміться з інструкцією
 • Клей
 • Ножиці
 • Кольоровий папір
 • Фотографії або кольоровий принтер
Інструкція
 • . 1

  Як жартують багато — найпростіший спосіб зробити листівку до свята — це купити її в магазині. Однак, відкрита по-справжньому зроблена своїми руками виглядає набагато щиро. Дуже приємно отримати в подарунок не «штампуванню» листівку, аналогів якої немає. Це свідчить про те, як людина доріг творцеві листівки, який витратив чимало зусиль для того, щоб зробити її акуратною і красивою.

 • . 2

  Припустимо, що найближче свято — це День народження тата, тому знання того, як зробити листівку татові — дуже актуально. Найголовніше — це запастися підручними матеріалами — картоном, кольоровим папером, клеєм і ножицями. Те, що можна зробити з цих матеріалів обмежується лише фантазією творця вироби. Можна зробити велику листівку — лист картону прикрасити різними візерунками, вирізаними з паперу, написати пару хороших побажань, а також приклеїти на аркуш спільні сімейні фото з батьком.

 • . 3

  Якщо до дня народження батька або іншого члена сім’ї далеко, а найближчим святом є, наприклад, Великдень — то знати те, як зробити листівку на Великдень буде корисним. Листівка на такий світлий християнське свято порадує будь-якого, хто шанує ці святкові традиції. У магазинах продається чимало великодніх прикрас, наприклад великодніх наклейок. Їх легко можна використовувати для листівки. Мабуть, краще не використовувати для листівки лики святих, як це люблять робити промислові виробники.

 • . 4

  Для того, щоб листівка на будь-яке свято була вдалою, необхідно знати, як оформити листівку правильно. Варто звернути увагу на особистість людини, якій призначена листівка. Потрібно більш-менш знати про його смаки, колірних перевагах, захопленнях. Якщо врахувати ці дані, то можна створити максимально відповідну людині листівку, якою він буде насправді радий. Побажання на листівці не повинно бути формальним — найкраще написати його від руки з емоційним забарвленням, властивої спілкуванню хто дарує з отримують подарунок.

 • . 5

  Можливості по тому, як відправити откриткудругу чи родичу, що знаходиться в іншому місті, зараз вельми широкі. Наприклад, можна відправити листівку поштою бандероллю або простим листом, в залежності від розміру. Можна взагалі створити листівку на комп’ютері або відсканувати зроблену руками і відправити електронною поштою або через соціальну мережу. Рукотворна, зроблена самостійно, листівка завжди приверне увагу того, кому вона буде подарована. Вона буде різко виділятися з ряду покупних листівок, і слова та побажання, які написані в ній, будуть набагато більш цінними і значущими.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :