Як зробити літак з паперу?

як зробити літак з паперу ?

Вам знадобиться
 • Аркуш паперу
 • Кольорові олівці
Інструкція
 • . 1

  Орігамі — одна з найбільш захоплюючих ігор та занять для дітей, та й дорослих теж. Проте, далеко не кожен дорослий пам’ятає або знає, як зробити літак з простої папери. Комусь може бути і соромно, але відновити пам’ять у своїй голові — це не складно. Тим більше що зробити літак можна легко і швидко.

 • . 2

  Візьміть листок паперу і зігніть його навпіл по довгій стороні аркуша. Розігніть лист, загніть лівий і правий краю до лінії центрального згину. Таким чином, у вас має вийти трикутник. Далі потрібно вийшов трикутник зігнути по його основі так, щоб краї опинилися всередині конструкції. У вас знову повинен вийти прямокутник, поверх якого буде трикутник. Далі потрібно знову взяти верхні кути і зігнути їх до лінії згину так, щоб внизу залишився невеликий краєчок від першого трикутника.

 • . 3

  Як зробити літак з паперу знає багато хто, але не кожен пам’ятає порядок дій. Наступний етап закріпити згини. Загніть невелику частину верхнього куточка, де сходяться згини обох сторін. Це дозволить зробити згини міцними, а форму літака рівною. Папір не відходитиме. Крім того, це підвищить літальні здатності паперового літачка.

 • . 4

  Далі, відповідаючи на питання, як робити з паперу літак, варто приступити до моделювання крил. Для цього зігніть трикутник навпіл по вже наявній лінії згину. Потім відігніть по кожній сторін по одному крилу. У доповненні, якщо ви хочете надати своєму літаку сучасні обриси, можете загнути кромки.

 • . 5

  Літачок готовий. Втім, щоб порадувати свою дитину, ви можете прикрасити свій виріб і зробити його ефектним і ще більш привабливим. Для цього ви можете розфарбувати крила і «корпус» літака на свій розсуд. Наприклад, намалювати ілюмінатори, нанести логотипи відомих авіакомпаній.

 • . 6

  Знаючи, як зробити паперовий літачок, ви зможете порадувати свою дитину. Такі паперові орігамі дозволять створити цікаву і захоплюючу гру, а також допоможуть вам згадати минуле. Напевно кожен з вас створював такі літачки і запускав їх в будинку або за вітром. Тепер саме час навчити робити такі паперові орігамі ваших дітей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :