Як зробити літаючий літак?

як зробити літаючий літак?

Вам знадобиться
 • Креслення моделі
 • Папір і картон
 • Канцелярські речі
 • Маса бажання
 • Трохи терпіння
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні розкриваються секрети літакобудування. Літак своїми руками зробити досить просто. Достатньо мати малість терпіння, деякі навички роботи з папером і клеєм … і вуа-ля! — Літак готовий! Прості, примітивні літачки, які всі діти складають у школі з зошитових листів, давно відійшли на другий план. Багато ще в ранньому дитинстві задавалися питанням: «Як зробити літак з паперу щоб добре літав? ». Для цього обов’язково необхідний правильний креслення. Модель літака «Альбатрос» можна завантажити в мережі. Вона безсумнівно знадобитися в роботі, тому що її елементи будуть виступати в якості шаблону. Також слід підготувати картон, папір, ножиці, клей та інші елементи, які можуть стати в нагоді. Це основою перелік використовуваних матеріалів, але деякі деталі літака можуть бути виготовлені з інших матеріалів.

 • . 2

  Крім цього під час роботи необхідно буде провести деякі нескладні розрахунки, щоб остаточно переконатися в тому, що літак дійсно зможе літати, а не тільки красуватися на полиці. Підготувавши все шаблонні деталі, слід зайнятися проведенням розрахунків центру ваги моделі. Зазвичай, необхідні відомості з цього приводу і розрахункові дані можна знайти на кресленні. Коли розрахунок буде закінчено, можна приступати до виготовлення літака. У першу чергу виготовляють фюзеляж. Його можна зробити простим або з прозорою кабінкою. Орієнтуватися можна повністю на власних смакових перевагах. Що стосується можливості літака літати, то від того буде прозора кабіна чи ні, нічого не змінитися. Виконувати всі роботи з виготовленні літака потрібно акуратно і вивірено, щоб кінцевий результат був позитивним.

 • . 3

  Щоб зробити «скло» кабіни, можна використовувати прозору фотоплівку. Отже, основна частина літака готова. Робота з фюзеляжем завершена, тепер необхідно прийняти рішення щодо матеріалу, з якого буде виготовлений вантаж. Як заготовки відмінно підійде як картон, так і оргалит. Вантаж приклеюється з внутрішньої сторони до фюзеляжу. Під час цього етапу роботи не слід поспішати, краще приклеїти вантаж спочатку до однієї стороні, а потім, коли клей висохне, до другої. Тепер можна склеювати фюзеляж — отгибается, дно і язички з’єднуються один з одним. Поки клей на фюзеляжі висихає, по контуру необхідно вирізати кіль літака. Склеювати його рекомендується по задній кромці. Довжина шва не повинна бути більше п’яти мм.

 • . 4

  У хвостову частину фюзеляжу необхідно протягнути язички кіля, щоб пізніше їх там приклеїти. Двигун літака кріпитися до бічних стінок фюзеляжу. Спочатку, здається, досить складно зрозуміти, як зробити літаючий літак, але от робота практично добігає кінця. Тепер підійшла черга зайнятися стабілізатором. Необхідно вирізати його, якщо це не було зроблено раніше. Після чого, його слід склеїти по задній кромці. Кріпитися стабілізатор під кілем в хвостовій частині фюзеляжу. Наступний етап роботи — установка крил. Коли крила будуть вирізані, їх необхідно дуже ретельно приклеїти до фюзеляжу. Всі відгини і стики повинні бути добре проклеєні. Нехай це займе зайвий час, але це важливо.

 • . 5

  Робота поступово рухається, залишаються лише дрібні доповнення, без яких політ буде неможливий. Йдеться про гачку. Виготовити його можна зі звичайної канцелярської скріпки. Для цього її кінці необхідно розтиснути. Кріпиться гачок попереду крила на фюзеляж. Зробити це можна за допомогою клею. Ось модель, нарешті, і зібрана повністю! Тепер необхідно почекати, поки всі деталі гарненько приклеяться. Особливо важливо, щоб були добре закріплені крила і стабілізатор. Для впевненості можна закріпити їх положення чимось важким, наприклад, книгами. Нехай літак висихає не менш 8 годин. Літак до запуску готовий! Відправити його в перший політ можна за допомогою простої рогатки. Якщо все зроблено правильно, то він цілком може пролетіти близько 30 метрів на висоті до 10 м.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :