Як зробити малюнки на нігтях зубочисткою?

як зробити малюнки на нігтях зубочисткою?

Вам знадобиться
 • Зубочистка
 • Лак для нігтів
Інструкція
 • . 1

  Застосування зубочистки. Насправді зубочистка має широке застосування в створенні домашнього манікюру. Для створення малюнка на нігтях вона стала замінником професійного інструменту, званого ДОТС. Зубочисткою можна без праці поєднати різні лаки на нігті для отримання плавних переходів.

 • . 2

  Зубочистку можна використовувати як замінник кисті, малюючи нею прямі або вигнуті лінії. Малюнки на нігтях, зроблені з використанням зубочистки, не можна відрізнити від тих малюнків, які були зроблені професійними інструментами. Все залежатиме від майстерності виконавця. Щоденна практика в малюванні зубочисткою дозволить з часом якісно і швидко створювати на нігтях шедеври.

 • . 3

  Нюанси роботи зубочисткою. Основні правила при використанні зубочистки дуже прості. Для отримання малюнка на нігтях у формі ліній слід тримати зубочистку, як кулькову ручку. Таке ж положення вона повинна займати, коли необхідно з’єднати два і більше кольорів лаку на нігті. Якщо необхідно зробити самостійний точковий малюнок або використовувати точки як доповнення, слід тримати зубочистку строго вертикально. Малюнки на нігтях зубочисткою виглядають ні трохи не гірше малюнків, виконаних професійними інструментами.

 • . 4

  Переваги зубочистки. Звичайно, замість зубочистки можна використовувати голку, яка набагато тонше і витонченіше. Але в цьому випадку необхідно пам’ятати про правила безпеки при роботі з голками. Перевагою зубочистки перед іншими пристосуваннями для малювання на нігтях є те, що вона одноразова. Це означає, що після використання її не доведеться протирати спеціальним засобом для зняття лаку, щоб використовувати ще раз. Коштують зубочистки дуже дешево, тому любителям малювати на нігтях візерунки припаде до душі ця маленька помічниця.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :