Як зробити малюнок на каву; як зробити на каву візерунок сердечко?

як зробити малюнок на каву ; як зробити на каву візерунок сердечко?

Вам знадобиться
 • Сливки 33% жирності
 • Розтоплений шоколад
 • Чашечка кави
 • Шпажки для малювання
 • Какао-порошок
 • Трафарет
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні напій, приготований з простого меленої кави, може стати справжнім витвором мистецтва. У тому випадку, якщо прикрасити капучино стане ще смачніше, якщо його прикрасити оригінальним малюнком. Але для цього необхідно знати, як зробити малюнок на каву самостійно. На перший погляд це завдання може здатися досить складною, але все не так, як може здатися на первийвзгляд. Насправді нанести малюнок на каву легко зможе кожен бажаючий, якщо дотримуватися наступних порад.

 • . 2

  Кавові малюнки виходять дуже красивими, звичайно, малюються вони не простими акварельними фарбами, а продуктами, завдяки яким напій стане ще смачніше і придбає багатий смак і неповторний аромат. Отже, для созданіярісунка знадобиться взяти вершки 33-х відсотків жирності і гарненько збити, поки не утвориться густа піна однорідної консистенції. У тому випадку, есліпенка вийде занадто крутий, можна її злегка розбавити вершками і тоді малюнок на піні вийде дуже красивим. При бажанні розбавити піну можна буде не вершками, а шоколадом, заздалегідь розтопленим на водяній бані.

 • . 3

  З незвички малювати піною буде досить важко, але з практикою все начнетполучаться набагато швидше. При бажанні наносити малюнки годі й вершками, а сиспользованием какао, так як ця технологія набагато простіше. Необхідно взятьпорошок какао і через спеціальний трафарет просто посипати зверху белоснежнуюпенку кави. Краще всього використовувати цей метод прикраси для кави мокко, завдяки чому напій придбає легку нотку шоколаду. Також можна з цієюметою використовувати шоколад, так як малювати шоколадом на каву також легко, як і какао.

 • . 4

  Щоб малювати шоколадом, необхідно його подрібнити на дрібній тертці, після чого, так само як і при прикрасі какао, треба просто посипати через трафарет. Однак, необхідно пам’ятати про те, що подрібнювати шоколад треба тільки на дрібній тертці, інакше він вийде занадто великим. Для прикраси наступним способом, необхідно буде трохи попрактикуватися і під час прикраси повністю віддатися своїй фантазії.

 • . 5

  Отже, знадобиться взяти спеціальний кондитерський шприц, на якому повинна бути насадка з тоненьким отвором. Потім шприц акуратно наповнюється розтопленим шоколадом, після чого промальовується на поверхні кави будь-який малюнок. При бажанні можна буде просто нанести зигзаг або створити справжній витвір мистецтва. Також таким способом легко намалювати сердечко на каву і приємно здивувати свою другу половинку.

 • . 6

  Набагато частіше на поверхні кави промальовувалися різноманітні візерунки. Однак, треба пам’ятати про те, що для їх нанесення також знадобиться трохи попрактикуватися. Дуже красиво і оригінально на білосніжній пінці виглядатиме квітка конюшини на каву. Щоб прикрасити центр білосніжною пінки, можна взяти шоколад і злегка підфарбувати їм заздалегідь збитий вершки. У цьому случаепонадобітся взяти просту шпажку і віддатися фантазії — малюнок вийде нетільки дуже красивим, але і оригінальним.

 • . 7

  Якщо немає вільного часу або бажання створювати твори мистецтва, тоді можна просто через всю пінку зробити тонку лінію або намалювати витончене сердечко і зробити романтичний сюрприз своїй другій половинці. Варіантів малюнків для кави сьогодні існує досить багато різного ступеня складності, завдяки чому кожен зможе щось для себе вибрати, адже не у всіх є здібності до малювання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :