Як зробити масаж серця: перша допомога

як зробити масаж серця: перша допомога

Вам знадобиться
 • Правильне харчування
 • Заняття спортом
 • Масаж
Інструкція
 • . 1

  Серце — найважливіший орган людини, який відповідає за всі процеси в організмі. Майже кожна людина бачив по телевізору, як роблять штучне дихання і масаж серця. Однак важко передбачити, коли в житті виникне ситуація, в якій потрібно комусь надати подібну допомогу.

 • . 2

  Щоб не бути захопленим зненацька необхідно знати, як зробити масаж серця. Щоб допомогти потерпілому, необхідно: 1. покласти потерпілого на рівну поверхню; 2. закинути голову; 3. покласти долоні на груди; підняти пальці, щоб ті не тиснули на ребра. 4. витягнути руки і натискати всією вагою, щоб втиснути на 4 — 5 см; 5. зробити 15 натискань з частотою пульсу.

 • . 3

  Щоб не стати заручником подібної ситуації, потрібно знати, як допомогти хворому серцю. Лікарі рекомендують щодня випивати два літри води, замінити каву на зелений чай, приймати вітамін Е, фолієву і омега- 3 насичені кислоти, препарати, що містять магній і калій. Якщо спостерігаються симптоми атеросклерозу або відбулася блокування артерій, то коронарного шунтування не уникнути.

 • . 4

  Як роблять шунтування серця? Хірург робить надріз в області передбачуваного кріплення шунта на посудині, далі він пришивається до розрізу, утворюючи додатковий кровотік. Таким чином, створюється новий шлях для кровотоку в обхід заблокованої ділянки коронарної артерії.

 • . 5

  Є важливі складові способу життя, які допоможуть, як зберегти здорове серце: позбавиться від шкідливих звичок, зайвої ваги, стежити за харчуванням (не переїдати, віддавати перевагу фруктам, овочам, злакам, рибі, нежирному м’яса), займатися спортом (почати з ранкової зарядки, а ходьба добре підходить для людей страждають серцевими захворюваннями). Серце це один з важливих органів, без якого неможливо прожити і хвилини.

 • . 6

  Багато людей знають, як доглядати за серцем, але не всі це роблять. Для правильного догляду потрібно регулярно вимірювати артеріальний тиск, уникати утворення тромбів, проводити більше часу на свіжому повітрі, вести активний спосіб життя, систематично відвідувати лікаря. Рання діагностика дозволить своєчасно знайти і вилікувати захворювання серця. Здоров’я кожної людини залежить від його дій.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :