Як зробити міні-ракету: урок моделювання

як зробити міні-ракету : урок моделювання

Вам знадобиться
 • Ластик
 • Кулькова ручка
 • Кольоровий папір
 • Ножиці
 • Циліндр від харчової плівки
Інструкція
 • . 1

  З використанням іграшкової ракети можна придумати безліч найрізноманітніших ігор. Дуже цікаво запускати її в повітря. Але як зробити міні-ракету? Отже, для літаючої ракети необхідно взяти листочок тонкого картону або паперу, ножиці, ізоляційну стрічку, кулькову ручку з великою трубочкою і клей або пістолет з термоклеем, який застигає набагато швидше звичайного клею. Перед тим, як зібрати ракету, необхідно розрізати листик на дві частини, шириною близько п’яти сантиметрів кожен. З кулькової ручки необхідно вийняти стрижень і використовувати саму трубку. Далі необхідно шматочок скотчу прикріпити до одного з аркушів паперу. Потрібно обернути нею основу ручки таким чином, щоб вийшов корпус ракети.

 • . 2

  Далі потрібно зафіксувати папір за допомогою скотча або ізоляційної стрічки і витягнути основу ручки. Кінці паперу можна підрівняти за допомогою ножиць. Один край корпусу потрібно заклеїти ізоляційною стрічкою. Три шматка ізоляційної стрічки потрібно скласти таким чином, щоб отримати ракетні стабілізатори (плавнички для хвоста). Їх необхідно закріпити на тілі ракети, дотримуючись однакову відстань. Як зробити ядерну ракету — для цього з другого шматочка паперу потрібно виготовити конус. Шматок носика ракети необхідно зрізати і обмотати конус скотчем, особливо на кінчику. Далі потрібно наповнити термоклеем конус на 75% і ставити в нього корпус. Потрібно потримати, поки клей застигне.

 • . 3

  Для того щоб ракета полетіла, в неї потрібно вставити корпус від письмової ручки і сильно в нього подути. Як зробити ракету з картону — в даному випадку хорошою основою для ракети послужить трубка від плівки харчового призначення або від фольги. Також для створення ракети знадобиться трохи кольорового паперу і звичайні ножиці. З паперу потрібно вирізати сектор, розмірів в полкруга і склеїти в циліндр. По краях потрібно зробити кілька надрізів. Наступний крок — потрібно склеїти між собою трубку і циліндр. Прикрасити ракету можна за допомогою кольорового паперу або різними наклейками. Залишилося приклеїти крила і ракета готова.

 • . 4

  Як зробити модель ракети — для цього буде потрібно одноразова глибока тарілочка, картонний циліндр від плівки харчового призначення. За таким же принципом, як описаний вище потрібно зробити основу ракети. Далі необхідно склеїти трубочку з щільного паперу. У пластиковій тарілці потрібно проробити отвір за розміром трубки. Далі необхідно в цей отвір потрібно вставити трубку і прикріпити її за допомогою скотча. Для того, щоб ракета полетіла її потрібно надіти на трубку і гарненько в неї подути!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :