Як зробити москітну сітку на вікно?

як зробити москітну сітку на вікно?

Вам знадобиться
 • Металевий куточок
 • Планки
 • Самонарізи
 • Дриль
Інструкція
 • . 1

  Літня пора призводить до того, що багато жителів прагнуть тримати вікна відкритими. Але для цього на вікні повинна знаходитися сітка. Вона захистить будь-яке житло від проникнення комарів. Як правило пластикові рами йдуть укомплектовані сіткою, що не можна сказати про дерев’яних віконних блоках. Тому, слід розглянути, як зробити москітну сітку самостійно. Насамперед слід здійснити закупівлю матеріалу, який буде потрібно для виготовлення сітки. Для цього необхідно зняти заміри з вікон, після чого скласти список необхідних речей. Буде потрібно куточок металевий 20 мм х 20 мм, він буде слугувати основною рамкою. Далі необхідно закупити кріпильну планку, яка не повинна перевищувати 20 мм. вона послужить накладкою на куточок.

 • . 2

  Наступною справою потрібне придбання саморізів зі свердлом на кінці. Після чого купити основний матеріал, який буде охороняти житло від комарів. Розглядаючи, як ставити сітку, слід її спочатку купити. Сама сітка може являти собою пластикову, або металеву основу. Природно, що оцинкована сітка набагато міцніше, ніж пластикова, але вибір залежить від господаря житла. Збірка сітки виконується досить просто. Потрібно виконати заміри віконних прорізів, і нарізати заготовки металевих куточків. Далі по краях зробити стяжку за допомогою невеликих болтів і гайок.

 • . 3

  Після чого нарізаються удавані планки, які будуть вставлятися в куточок даної конструкції. Тепер потрібно зробити вимір рамки і відрізати сітку необхідного розміру. На даний момент всі заготовки приготовані, але перш ніж розглядати питання, як поставити москітну сітку, потрібно виконати збірку рамки. Спочатку лягає край сітки на внутрішню частину куточка і придавлюється планкою. Приготовлені саморізи зі свердлом, вкручуються через куточок у планку. Закріпивши одну сторону, сітка натягується і прикручується протилежна частина. При натяжки сітки слід орієнтуватися самостійно, щоб уникнути перекосу і складок.

 • . 4

  Слід виконувати роботу так, щоб кінцевий результат мав гарний зовнішній вигляд. Якщо мова йде про те, як зробити паркан із сітки, то для цього потрібно зовсім інша розмова. Так як на даний момент слід розглянути установку москітної сітки на вікно. Після того, як отримали зібрану конструкцію, слід встановити сітку у віконний проріз і зробити виміри майбутніх отворів. Після чого скористатися дрилем і просвердлити отвори в куточках і в основі стін. Після чого вставити пластикові дюбелі і притягнути всю конструкцію саморізами. Ця робота досить проста і при виконанні вимагається мати всього лише невеликі поверхневі знання

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :