Як зробити мотоблок своїми руками?

як зробити мотоблок своїми руками ?

Вам знадобиться
 • Двигун
 • Деталі каркаса
 • Додаткові деталі
 • Приналежності
Інструкція
 • . 1

  Багато жителів сільської місцевості займаються на присадибній ділянці рослинництвом. При великих розмірах городу обробити його досить складно, особливо якщо доводиться скопувати його лопатою. Набагато практичніше змайструвати мотоблок, який буде незамінним помічником у роботі. Що ж для цього необхідно? Двигун. Для цієї мети можна використовувати мотор від мотоцикла чи мопеда. За потужністю даний агрегат цілком впоратися зі скопуванням і прополкою. Додатковий плюс в такому двигуні — його примусове повітряне охолодження. Це означає, що мінітрактор на його основі можна експлуатувати тривалий час навіть на малих обертах.

 • . 2

  Деталі каркаса. Саморобний мотоблок має вигляд двухосной конструкції. Більшу частину деталей краще брати промислового виготовлення. Наприклад, від рами зламаного моторолера можна взяти дугу, з нього ж підійдуть і трос управління, і ланцюги, і підвіска. Але деякі частини мотоблока потрібно виготовляти самостійно. З трубок діаметром 50 мм роблять несучу раму, колісну вісь виточують на верстаті, з відрізу старої труби виготовляють механізм перемикання передач. Для цього його приварюють до невеликого коромислу. Останній елемент значно подовжить терміни експлуатації мотора.

 • . 3

  Додаткові деталі. Крім описаних матеріалів знадобляться підшипникові вузли від зернозбирального комбайна, перехідною вал і зірочки, запозичені у списаної сільгосптехніки, муфта зчеплення від мотоцикла Ява. Всі інші деталі доведеться купити в магазині або на ринку. Про те, як зробити мотоблок своїми руками, конкретної інструкції немає. Кожен народний умілець вкладає свої ідеї не тільки в поєднання деталей, але і в саму конструкцію цієї сільськогосподарської машини.

 • . 4

  Приналежності. Існує величезна безліч деталей, які можна приєднати до мотоблока і обробляти землю. Це і плуги, і окучники, і «прасування», і картоплекопалки, і пристрої для прополки. Крім цього, мотоблок можна використовувати для прибирання снігу, збору трави і перевезення різних вантажів. Готові навісні деталі можна купити в магазині, то тоді доведеться мотоблок підлаштовувати під потрібні роз’єми для зчіпки. Але цілком реально і ці деталі зробити самому. Кожен господар сам придумує, як полегшити свою працю за допомогою кінських сил і втілити це в життя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :