Як зробити мотоблок з мотоцикла?

як зробити мотоблок з мотоцикла ?

Вам знадобиться
 • Старий мотоцикл
 • Набір інструментів
Інструкція
 • . 1

  Для багатьох з нас робота на землі потрібна не просто для того, щоб заощадити. Орати землю — це наш менталітет. Результатом такої важкої роботи є дуже смачні продукти, до того ж екологічно чисті, і здоров’я, яке, як відомо, безцінне. Але, якщо для цього необхідно обробляти великі площі землі, то логічно буде придбати собі залізного помічника — міні-трактор. А можна зробити його і самостійно.

 • . 2

  Напевно, багато хто має в своєму гаражі старі і непотрібні мотоцикли, такі як ІЖ, Мінськ або інші. Навіть якщо немає, то придбати їх справа не клопітка. Такий «трофей», який трудився багато років, може стати і робочою конячкою на городі. Тому питання, як зробити мотоблок з мотоцикла, є досить актуальним.

 • . 3

  Перше, що для цього знадобиться, — мотоцикл, а другий, але не менш важливе, — бажання. Матеріали найкраще використовувати ті, які є під рукою, адже трактор потрібен для роботи і його зовнішній вигляд не дуже-то важливий. Варіантів, як зібрати свій міні-трактор, існує дуже багато, причому для кожної моделі мотоцикла. Тому, якщо є бажання щось сконструювати, то потрібно знати основні елементи майбутньої машини.

 • . 4

  Наш робочий мотоблок потребує моторі, який і буде виконувати основну роботу. Так як мотоцикли досить швидкі, навіть на першій передачі, потрібно подбати про зниження передавального числа. При такому розкладі потужність мотора не відіграє істотну роль. Рама трактора повинна бути міцною і надійною, адже їй доведеться витримувати тривале навантаження, хоча радянські моделі мотоциклів і не таке витримували. Причому на рамі не варто економити матеріал з вона повинна бути важкою. Легкі трактори підходять для вузького кола робіт, але для важкої оранки потрібен вагу.

 • . 5

  Так що зрозуміти, як зробити мотоблок з мотоцикла, не дуже складний питання. Для більшого комфорту потрібно ще поставити хороші, великі колеса з грунтозацепами і подбати про охолодження, адже працювати доведеться багато.

 • . 6

  Загалом, зробити свій міні-трактор — завдання не така вже складна. Навіть, якщо хочеться зробити апарат, близький до фірмових зразкам, знайти якісні креслення завжди можна. В результаті можна буде отримати такого помічника, який зробить багато, набагато більше ніж мотоцикл, який варто без потреби і припадає пилом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :