Як зробити нашийник для собаки: зроби сам

як зробити нашийник для собаки : зроби сам

Вам знадобиться
 • Шкіра
 • Шевська шило-гачок
 • Капронові нитки
 • Застібка
Інструкція
 • . 1

  Незважаючи на те, що у продажу можна знайти нашийник для собаки будь-якого розміру, його можна зробити і самостійно. Адже виготовлений своїми руками нашийник буде не тільки виконаний в тому стилі, в якому хочеться господареві, але і прослужить довше. Також такий собачий аксесуар підкреслить любов до вихованця, який часто має статус справжнього члена сім’ї, а для деяких і єдиного члена сім’ї.

 • . 2

  Перед тим як зробити нашийник для собаки, слід визначитися з функціями, які будуть на нього покладені. Від цього залежатиме вибір матеріалу як самого ошийника, так і кріплення повідця і застібки. Якщо він буде прикрашати собою шию карликового пінчера, то немає сенсу робити його з декількох шарів важкої товстої шкіри. У цьому випадку чудово підійдуть лайкра, замша і навіть оксамит, прикрашені стразами або вишивкою. Його слід зробити так само, як зробити нашийник для кішки, яку не водять на повідку, — легким і красивим.

 • . 3

  Собаці великої породи, особливо якщо її планується вигулювати в людних місцях, необхідний надійний нашийник зі шкіри. Деякі вибирають металеві нашийники, стилізовані під ланцюг або ж обруч, але це не кращим чином позначиться на здоров’ї пса. Такий нашийник буде травмувати шерсть і шкіру на шиї або навіть може деформувати гортань. Необхідно пам’ятати, що від того, як вибрати нашийник або матеріал для нього, залежить здоров’я і спокій собаки.

 • . 4

  Для виготовлення такого нашийника потрібно дві смужки шкіри, шириною близько чотирьох сантиметрів, які необхідно пришити один до одного за допомогою шевського шила-гачка. Замість шкіри можна використовувати широкі стропи з капронових ниток. Також знадобляться сталева застібка як на чоловічих брюках і кільце, які вшиваються між смужками шкіри. Так як привчити до нашийника кудлатого друга слід ще в дитинстві, нашийник в ранньому віці не повинен бути таким брутальним, буде цілком достатньо лямки від старої сумки, пов’язаною на шию. Та й у більш дорослому віці бажано мати один нашийник для прогулянки, а один для відпочинку.

 • . 5

  Заключним етапом виготовлення нашийника є пробивання отворів для застібки. Це краще робити затупленим цвяхом, щоб у отвори були рівні краї. Перед тим як надягти нашийник, собаку слід з ним познайомити, щоб вона могла його добре розглянути і обнюхати. Це дозволить їй переконатися, що небезпеки дана річ не представляє.

 • . 6

  Якщо в якості матеріалу була обрана шкіра світлих відтінків, то на неї можна нанести незмивний візерунок або написи за допомогою вижигателя для дерева або паяльника. Також можна додати такі декоративні елементи, як металеві клепки, стрази або невеликі лейбли.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :