Як зробити нашийник для тхора з підручних матеріалів?

як зробити нашийник для тхора з підручних матеріалів?

Вам знадобиться
 • Стрічка
 • Застібка від сумки
 • Пластиковий карабін
 • Сталеве кільце
Інструкція
 • . 1

  Тхори — особливі тварини, які не тільки відрізняються допитливістю і хитрістю, але ще їх дуже непросто зафіксувати на повідку, так як вони володіють неймовірною спритністю. Звичайний нашийник для цього звірка не підійде. Щоб бути впевненим у тому, що тварина не втече на вулиці, необхідно обзавестися надійною шлеєю типу «вісімка». Щоб вона ідеально підходила конкретному тхору, фахівці рекомендують виготовляти такі утримують пристосування самостійно з підручних матеріалів. Такий варіант обмежувача буде щільно фіксуватися, не доставляючи незручностей.

 • . 2

  Перед тим як зробити нашийник для тхора, потрібно точно дізнатися його параметри, а для цього вимірюються обхват шиї звірка і діаметр його грудної клітки. Шлейка повинна регулюватися до стану, коли вона щільно прилягає до тулуба цієї тварини. Змайструвати саму шлею можна з підручних матеріалів, головними з яких можна вважати стрічку, яка стане головним елементом конструкції. Досвідчені заводчики не рекомендують використовувати для цього атлас або інші ковзаючі матеріали, краще, якщо це буде старий поводок. Можна використовувати пояс з щільної тканини довжиною 2, 5 метра і шириною до 15 мм, якщо такий виявиться в наявності.

 • . 3

  Наступним етапом в задачі, як зробити своїми руками нашийник для тхора, буде підбір карабіна (тут може використовуватися застібка від пояса, але такий варіант не дуже зручний або фіксатори від старого рюкзака — ті карабіни, які складаються з двох заскочувальних частин). Знайти таку застібку буде не важко, головне, щоб вона підходила за своїми параметрами стрічці для майбутньої шлейки. Необов’язковими елементами можуть стати обмежувачі, які використовуються для зміни ширини шлейки. У разі, якщо вона шиється на конкретного звірка, можна здійснити точну підгонку по «фігурі».

 • . 4

  Слід пам’ятати, що облачення тхора в шлею — це не так просто, як одягати нашийник на кішку, тому вона повинна бути простою і зручною. Наступний етап полягає в тому, щоб пришити пряжку або карабін до стрічки для шлейки. Від краю потрібно відступити порядку 5 сантиметрів (для пряжки) або пришити одну частину фіксатора до обробленого краю. Після цього необхідно приміряти шлею на тхора, щоб затягнути її відповідно до розміру тварини. Важливо заміряти відстань, яка утворюється між стрічками на грудях тварини — в цьому місці потрібно буде зробити перемичку. Саму поперечину виготовляють так, щоб вона не була фіксована на одному місці — рухливість вітається.

 • . 5

  Щоб зрозуміти, як одягати нашийник, зшитий самостійно, необхідно докладніше познайомитися з конструкцією перемички. Її потрібно пришивати, загорнувши кінці у кільця навколо частин шлейки. Також рекомендується пришити до перемички кільце (будь-яке міцне сталеве колечко, відповідне по діаметру) — сюди буде кріпиться поводок. Залишається підібрати поводок: його можна і зшити самостійно або придбати в магазині для тварин. Тхір готовий до виходу на вулицю. При виготовленні шлейки потрібно приділяти увагу якості швів, щоб тварина не могла звільнитися в процесі вигулу і втекти від господаря.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :