Як зробити наживку на карася, з чого?

як зробити наживку на карася , з чого?

Вам знадобиться
 • Черв’як
 • Перлова крупа
 • Гачок
 • Манка
Інструкція
 • . 1

  Риболовля — це заняття для справжніх чоловіків. Ну, або краще сказати, для чоловіків, не сильно віддалилися від природи. Для одного вона стає методом відпочинку від буденних турбот, для іншого — засобом урізноманітнити домашній раціон, а для третього і тим, і іншим. Риба ловиться на наживку. І рибалці слід знати, який вид риби клює на яку наживку. Поговоримо про способи упіймання одного з найбільш представницьких членів річкового спільноти. Як зробити наживку на карася? За твердженнями бувалих рибалок, карась — риба всеїдна. Інакше кажучи, варіантів наживки для нього може бути безліч. Карасів ловлять і на мотиля, і на опариша, і на гнойову муху. Це що стосується «м’ясної» наживки. Але даний річковий екземпляр не проти вхопити з гачка приманку рослинного походження. Її можна виготовити з тіста твердих сортів пшениці або ячменю. Чи не погребує карась і шматочком житнього хліба, і грудочкою пшеничного батона. Деякі хлопці ловлять карасика на варену картоплю, кукурудзу і навіть на маринований горох.

 • . 2

  Як зробити наживку для риболовлі? Наприклад, взяти і приготувати кашку. Карась, нагадаємо, риба всеїдна, і від кашки навряд чи відмовиться. Добре він ловиться на саму доступну за теперішніх часів — перлову крупу. Крупа вариться на воді в пропорції 1: 5. У вміст варива можна додати соняшникового або анісових насіння. 45 хвилин варіння буде достатньо. Після чого каструлю з кашею загортають старою ковдрою для дозрівання приблизно на 6 годин. У процесі виловлювання карася перловку насаджують на гачок відразу по кілька крупинок і замінюють їх у міру потреби. Як насаджувати наживку на гачок? Якщо як наживки виступає перловка, то жало гачка вводиться по центру крупинки, також по центру насаджується хлібний грудочку і інші грудки з рослинного матеріалу. Бажано, щоб при цьому кінчик жала не визирав із грудки або крупиці. Хробака зазвичай протягують гачком вздовж, або за один їх країв — в цьому випадку черв’як буде ворушитися у воді і привертати до себе карася. Багато рибалок вішають на гачок таке собі асорті: поєднання рослинної і нерослинного приманки, наприклад, хробака з кукурудзинка.

 • . 3

  І все-таки: як правильно насаджувати наживку? Основне правило: не порушити цілісність приманки. Не травмувати хробака, не роздавити хлібний грудку. Для цього акуратно беремо шуканий об’єкт в одну руку, а в іншу — гачок. Проколюємо наживку гачком, але не наскрізь, а так, щоб він рівномірно розподілився всередині наживки. Довгий черв’як нехай звисає одним кінцем, а рослинна їжа у вигляді кульки (грудки) рівненько облягає гачок. Ось ще цікаве питання: як зробити наживку з манки? Варимо манну кашу, але таку, щоб вона вийшла густою. Т. е. в процесі варіння потрібно буде періодично підсипати крупи. Після того, як манна каша звариться, даємо їй охолонути, а потім починаємо ліпити з неї грудку. Якщо все-таки каша вийшла недостатньо густий, можна просто додати в масу сухої манки. Для того, щоб манка НЕ липнула до рук, їх змащують соняшниковою олією. Цим же маслом змащують отриманий ком каші і упаковують його в х / б тканина, а далі — в целофан. На ранній зорьке карась із задоволенням буде вестися на таку приманку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :