Як зробити непомітну шпаргалку?

як зробити непомітну шпаргалку?

Вам знадобиться
 • Папір
 • Хустка
Інструкція
 • . 1

  На іспитах проводиться перевірка знань студентів та учнів. Готуватися до іспитів звичайно треба, але бувають різні обставини, коли щось заважає. І ось іспит на носі, а от впевненості в собі немає. І тут на виручку приходить знайома абсолютно всім шпаргалка. Але помилково вважати себе розумніший викладача. Вони завжди все знають і бачать, навіть якщо дивляться абсолютно у зворотний бік. Адже свого часу вони теж були учнями, і теж користувалися шпаргалками. І якщо викладач не забрав шпору, це зовсім не означає, що він її не побачив. Просто вирішив, що раз учень писав, значить, в голові у нього має щось залишитися, або ж буде питати предмет з особливою пристрастю. І тут учневі слід чітко усвідомлювати межі, за які не можна переступати.

 • . 2

  Адже викладач нізащо не потерпить нешанобливого ставлення до себе. Хоч один раз в житті, але шпаргалкою користувалися всі. Нещодавно соціологи провели опитування, і з’ясувалося, що 98% учнів користуються шпаргалкою. І в кожному навчальному закладі є свої секрети створення таких підказок. У кожній навчальній групі є людина, яка детально розповість і покаже, як зробити шпору. Якщо треба щоб викладач не звертав уваги на деякі манери поведінки, краще заздалегідь привчити його до цього. Наприклад, сидіти, виставивши лікті вперед, прикривши тим самим зошит, або поламавши за годину приблизно десять штук олівців. І тоді ніхто не здивується такій поведінці на іспиті. Ось декілька порад з написання шпаргалок. Вони повинні бути написані тільки своїми руками.

 • . 3

  Писати тільки саму суть. Все має бути написано чітко, і розбито на теми. Текст відповідей треба розмежовувати цифрами. Намагатися користуватися найновішими методами приховування шпаргалок. Користуватися нею тільки у випадку, коли точно не знаєш відповідь на поставлене питання. Коли людина списує зі шпаргалки, то він повинен намагатися не дивитися під парту. Тепер необхідно розглянути декілька видів шпаргалок. Перша це вкладиш. Найкраще скористатися таким методом при написанні творів. Адже на таких іспитах дозволяється користуватися першоджерелами, це так само дозволяється на іспитах по праву. Для початку береться потрібна інформація і встановлюється оптимальний шрифт. Проставляються сторінки, а в параметрах сторінок вказується книжковий формат А 5, і пускається на друк.

 • . 4

  Після того як шпаргалка вже готова, її вшивають в книгу. Для цього береться голка з ниткою, і листочки акуратно пришиваються на кілька сусідніх сторінок. Друга — це хустку. Але при цьому у користувача повинні бути симптоми застуди або алергії. Для підготовки береться звичайний носовичок, добре вигладжується. Особлива увага приділяється згинах, але, ні в якому разі не можна включати функцію зволоження. Після підготовки можна приступати безпосередньо до написання відповідей. Ручку для такої роботи краще взяти кулькову. Писати текст можна з обох сторін. А вже безпосередньо на іспиті залишиться тільки частіше чхати і сопіти носом, щоб ніхто нічого не запідозрив.

 • . 5

  Третя — це класична шпаргалка. Зазвичай вона виконана на маленькому шматочку паперу, де відповіді написані коротко і схематично. На таких шпори зазвичай записують формули, дати і терміни. Негативна сторона у них в тому, що вона містить мало інформації. А списати з неї досить проблематично. Четверта — це гармошка. Таку шпаргалку роблять у вигляді гармошки або рулону. Деякі фахівці стверджують, що сама непомітна шпаргалка, яка роздрукована на туалетному папері. Тут треба тиснути на жалість викладача, сказати, що на нервовому грунті розболівся шлунок. А коли відпустять в туалет можна протягом п’яти хвилин вивчати відповідь на витягнутий квиток. І під кінець важливо розглянути досить новий спосіб — пляшка з водою. Як відомо на іспитах дозволяється ставити на столи пляшки з водою.

 • . 6

  Вона крім втамування спраги, ще допомагає при хвилюванні, ну і звичайно акуратному списування. Для підготовки шпори з пляшки знімають етикетку, а на її місце клеяться правильні відповіді. При наявності кольорового принтера можна просто зробити етикету — шпаргалку. Добре такий варіант робити всією групою. Розподілити серед учнів квитки і дати пляшки з водою. На кришці непомітно зробити позначки квитків. І кожен, хто витягнув квиток, бере пляшку зі своєю відповіддю і йде готуватися. Тут була розглянута зовсім мала частина виготовлення шпаргалок. Але якщо учень все-таки попався за списуванням відповіді, не треба відпиратися. Краще зізнатися і спробувати якось це пояснити. Сказати що тут просто план відповіді і дещо, які формули. Тоді є ймовірність, що викладач зможе зрозуміти і пробачити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :