Як зробити незвичайний букет з м’яких іграшок?

як зробити незвичайний букет з м'яких іграшок?

Вам знадобиться
 • Іграшки
 • Брелки
 • Картон
 • Аксесуари
Інструкція
 • . 1

  Останнім часом стали дуже популярними букети, складені з м’яких іграшок. Виглядають вони незвично, підходять алергікам і сподобаються і дорослим і дітям. Як зробити букет з іграшок — для створення букетів можна використовувати музичні м’які іграшки, плюшеві брелки і звичайні невеликі іграшки. Основу, на якій буде кріпитися іграшка повинен бути шматок пінопласту або щільного картону. Для цього потрібно вирізати коло такого розміру, щоб всі деталі букета на ньому помістилися. Нижню частину найкраще зробити конусоподібної.

 • . 2

  В якості ручки для букета може стати фрагмент труби — пластикової або алюмінієвої або картон з-під харчової плівки. Закріпити іграшки з основою можна за допомогою пістолета з термоклеем. Але, в цьому випадку дістати іграшку цілою і неушкодженою буде проблематично. У цьому випадку можна прикріпити іграшки яскравими бантами до бамбукових шпажках. Ще один варіант — прикріпити тваринку за допомогою флористичної дроту. Потрібно обережно проткнути нею кожну іграшку наскрізь. Далі потрібно зігнути обидва кінчика дроту таким чином, щоб вони були спрямовані вниз. Залишиться тільки увіткнути звіряток в основу. Таким чином, можна буде неодноразово переміщати їх по підставі букета в пошуках оптимального варіанту.

 • . 3

  За допомогою термоклея до основи знизу потрібно прикріпити ручку і задрапірувати основу текстильним матеріалом на будь-який смак. Тканиною потрібно драпірувати підставу і зафіксувати клеєм або степплера. З гофрованого паперу слід зробити драпіровку для самого букета. Такий незвичайний букет можна прикрасити намистинами, різнокольоровими пір’ям, паєтками, стрічками та різним матеріалом для флористів. Також дуже цікаво виглядає рюша з гофрованого паперу на краю кромки букета.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :