Як зробити нунчаки в домашніх умовах, як зробити нунчаки з дерева в домашніх умовах?

як зробити нунчаки в домашніх умовах, як зробити нунчаки з дерева в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Держак з міцної породи дерева
 • Свердло
 • Шнур
Інструкція
 • . 1

  Безліч людей цікавляться, як зробити нунчаки в домашніх умовах. Це питання в першу чергу цікавить тих людей, які займаються спортом і різними бойовими мистецтвами. Звичайно, можна піти в магазин і купити нунчаки, але якщо робити їх самостійно, то можна не тільки підібрати якісний матеріал, а й розрахувати розмір під себе.

 • . 2

  Щоб зробити нунчаки якісно, знадобиться підібрати тверду породу дерева. Потім потрібно вибрати держак (якщо є в наявності старі граблі або лопата, то держак можна взяти від них). Але слід пам’ятати, що діаметр живця має бути 2, 5 см. Якщо діаметр буде більше, то нунчаки вийдуть товщі, від цього постраждає швидкість їх обертання, і для виправлення ситуації їх знадобиться сточувати. Все це зайва робота, якої можна уникнути.

 • . 3

  Коли матеріал буде підібраний, можна приступати до виготовлення нунчаків. Для початку потрібно дізнатися відстань від ліктя до центру долоні, потім взяти раніше обраний держак і відрізати від нього дві рівні частини. Кожна частина повинна відповідати измеренному віддалі. Ці частини в майбутньому будуть рукоятками нунчаків. Наступний етап містить в собі пророблення поперечних отворів. Щоб роботу було зручно проводити і все вийшло з першого разу, місця для отворів рекомендується помітити олівцем. Самі рукоятки краще затиснути в тески — це потрібно для того, щоб під час свердління вони не зіскочили і не пошкодилися. Що стосується діаметру свердла, то він повинен бути рівним товщині шнура, який проходитиме через ці отвори.

 • . 4

  Після поперечних отворів знадобиться зробити ще одне — в серцевині самої рукоятки. Дізнатися його діаметр можна таким чином: діаметр шнура, який проходитиме через отвір, потрібно помножити на два, а діаметр серцевини повинен бути менше цього числа. Що стосується глибини серцевини, то вона повинна досягати першого поперечного отвори: через нього проходитиме шнур. Але якщо зробити нунчаки з неправильними вимірами і зроблені отвори вийдуть занадто великими, то є ймовірність того, що за час експлуатації шнур завдасть шкоди стінок рукояток.

 • . 5

  Робота майже закінчена. Все що залишилося — це втягати шнур в пророблені отвори. Щоб шнур було легше вселяти в отвори, до нього можна прикріпити дріт (потім її можна буде відчепити). Коли шнур пройде через обидві рукоятки, його довжину знадобиться відкоригувати по ширині долоні. Ось і все — нунчаки готові, можна приступити до використання. Виявляється, що зробити нунчаки в домашніх умовах дуже просто, і з цим в силах впоратися будь.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :