Як зробити ободок на гумці: майстер-клас

як зробити ободок на гумці : майстер-клас

Вам знадобиться
 • Резинка
 • Гудзики
 • Атласні стрічки
 • Стрази
 • Мереживо
Інструкція
 • . 1

  Щоб зробити гарний ободок на гумці або, як його називають, грецький ободок, необхідно підібрати матеріали. Для початку потрібно вибрати гумку. Гумка повинна бути не надто тонкою, якщо ободок буде широким, то і гумка теж повинна бути максимальної ширини. Довжина гумки визначається індивідуально, виходячи з обсягу конкретної голови. Визначившись з довжиною і шириною гумки, потрібно відрізати необхідний шматок гумки і зв’язати краю звичайним вузлом. Тепер, коли основа для обідка готова, треба вибрати дизайн майбутньої прикраси, подумавши про те, як зробити ободок на гумці незвичайним і незабутнім.

 • . 2

  Зробити ободок яскравим і нестандартним допоможуть звичайні гудзики. Вони можуть бути будь-якої форми, кольору або розміру. Підібравши по своєму смаку гудзики, потрібно пришити їх до гумки по всій довжині щільним рядом, один гудзик до іншої. Також з гудзиків можна зробити композицію або візерунок. Окремо зшити гудзики в бажану композицію, далі пришити отриманий результат до гумки. Для оформлення обідка на гумці можна використовувати морські черепашки, стрази, блискітки, великі намистини і дрібний бісер. Найчастіше використовують атласні стрічки і тасьму різної ширини і фактури.

 • . 3

  Атласні стрічки — це відмінна фурнітура для створення прикрас. Вибравши колір стрічок, залишилося вибрати ширину. Для основи знадобиться досить широка стрічка. Стрічку складають удвічі по ширині, зшивають по краю. Всередину зшитою стрічки потрібно помістити гумку. Яскрава основа для обідка — гумки готова. Тепер треба придумати, як оплести ободок стрічками. Це просто. Можна взяти тонкі кольорові стрічки різної довжини. Стрічки прив’язують до обідка на рівній відстані один від одного. Далі можна проявити максимум фантазії, зв’язавши стрічки між собою в невеликі банти, сплести з них невеликі коси або атласні квіти.

 • . 4

  Прикрасити ободок на гумці можна за допомогою різних страз і блискіток. Вибравши бажаний колір, форму і розмір страз, можна приклеїти їх до основи — обідку. Можливо також викласти їх на невеликому шматочку мережива, приклеїти їх до мережива в певному порядку для отримання красивою композиції. А після повного висихання приклеїти або пришити до обідка. Таким чином, ободок відрізнятиметься від магазинних аналогів, відображаючи смак і індивідуальність своєї господині. Це лише один з безлічі варіантів, як зробити ободок незвичайним і незабутнім.

 • . 5

  Часто для виготовлення вантажних прикрас використовують мереживо і бісер. Серед величезного вибору варіантів мережива потрібно вибрати відповідний на розсуд майстра. Це може бути тонке напівпрозоре мереживо або щільне плетене полотно, узорная стрічка або мереживо з квітами. Мереживо розшивають або розклеюють бісером. Як правило, візерунок бісеру повторює лінії малюнка на мереживі. Мереживо може бути приклеєне до гумки або використано самостійно. У кожному разі, прикраса вийде елегантним і вінтажним. Таким чином, будь-яка людина, навіть не маючи досвіду, зможе розібратися, як зробити грецький ободок своїми руками, використовуючи поради та ідеї цієї статті і створити свій власний шедевр ручної роботи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :