Як зробити ободок з квітами?

як зробити ободок з квітами ?

Вам знадобиться
 • Залізний ободок
 • Штучні квіти
 • Фетр
 • Стрази
Інструкція
 • . 1

  Простий залізний ободок, кольорова тканина, ножиці, клей. Отримати основу для майбутнього шедевра досить просто. Вибравши колір тканини, потрібно відрізати від неї кілька вузьких смуг. Ці смуги опускаються в клей. Далі треба обернути цієї клейкої матерією залізний ободок. Дати повністю висохнути. Основа для прикраси готова. Тепер треба продумати, як зробити ободок з квітами з фетру, мережив або інших матеріалів.

 • . 2

  Штучні квіти, клей, блискітки. Вибравши квіти потрібного розміру, потрібно продумати, як розмістити їх на обідку. Далі приклеїти кожна квітка згідно задуманої схемою, завдавши краплю клею в центр кожної квітки. Дочекатися повного висихання. Після цього прикрасити ободок блискітками і квітковий ободок ручної роботи готовий! Існує безліч варіантів, як зробити гарний ободок, використовуючи підручні матеріали.

 • . 3

  Фетр, нитки і голка, ножиці, блесткіРазложіть фетр, вирізати з нього квіти. Можна використовувати фетр декількох кольорів і виготовити квіти різного розміру. Після того, як квіткові елементи готові, необхідно зшити пелюстки з фетру між собою, зробивши стрічку з квітів. Довжина стрічки визначається залежно від окружності голови, тобто індивідуально для кожної людини. Готовий ободок можна прикрасити блискітками. Ось один із способів, як зробити ободок з квітів.

 • . 4

  Стрази, клапті тканини, ножиці, клей. Можна створити надзвичайно гарні та оригінальні прикраси, використовуючи підручні матеріали. Відмінно підійдуть клапті тканини, стрази. Також потрібні клей і ножиці. Тканина ріжеться смугами, далі з них плетуть косу. Краї коси зв’язуються між собою, таким чином виходить ободок — пов’язка. Готову пов’язку прикрашають стразами і ободок почне радувати власницю. Це так само легко, як зробити капелюшок — ободок. Для цього також використовують клапті тканини, формуючи з них міні — капелюшок, бант або будь-яку іншу фігурну композицію. А потім вийшла фігурку приклеюють до тканинного обідку, описаному вище. Підручні матеріали, небагато часу, бажання і фантазії і будь-хто зможе впоратися з такою цікавою і незвичною завданням, як прикрасити ободок самостійно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :