Як зробити опалення в приватному будинку?

як зробити опалення в приватному будинку?

Вам знадобиться
 • Вугілля, Торф, Дрова
 • Піч
 • Електричний котел, батареї, труби, циркулярний насос, регулятор тиску
 • Природний газ
Інструкція
 • . 1

  Приватний будинок — мрія багатьох людей. Безумовно, під ним розуміється не літній будиночок в селі, без зручностей і цивілізації. Приватний будинок представляється комфортним, монументальним і, бажано, подалі від міста і ближче до незайманої природи. При цьому всі умови міського життя і, звичайно ж, зручності будинок повинен мати. Багато втілюють ці мрії. Однак, перш ніж зважитися зробити подібну покупку або споруду, необхідно продумати все до дрібниць.

 • . 2

  Так, в умовах російських суворих зим особливо важливо, щоб будинок надійно захищав від вітрів і морозів. Тому будинок повинен бути міцним і обов’язково припускати наявність опалювальної системи. Як розрахувати опалення приватного будинку? Для цього варто подумати, який вид опалення більше підійде приміщенню. Також не варто забувати про витрати, які ви понесете, вибравши той чи інший тип опалювальної системи. Відомо кілька видів систем обігріву будинків, які мають на увазі використання таких сировинних джерел, як вугілля, торф, дрова, електрику і природний газ.

 • . 3

  Опалення вугіллям, дровами або торфом передбачає появу в стінах вашого будинку відповідної грубки. Її можна спорудити самим, проте це занадто довгий і виснажливий процес, який може зажадати професійних навичок і уявлень про встановлення подібної конструкції. Набагато простіше придбати вже готову пічку в спеціалізованому магазині або звернутися до допомоги фахівців. Встановлюючи опалювальну систему самостійно, не забудьте про техніку безпеки.

 • . 4

  Опалення за допомогою електрики найпростіше, однак, і саме дороге. Адже витрата електрики в подібному випадку може збільшитися в кілька разів. Цю опалювальну систему можна також встановити самостійно. У цьому випадку вам знадобляться: електричний котел, батареї або труби, а також циркуляційний насос і регулятор тиску і рівня.

 • . 5

  І нарешті, самий останній варіант як зробити опалення приватного будинку — це опалення з використанням газу. Це найдешевший вид, що дозволяє заощадити в три рази більше коштів, ніж при опаленні, наприклад, за допомогою електрики.

 • . 6

  Однак подібна система опалення встановлюється тільки на території, де проходить газ, і встановити її у ваш будинок зможе тільки кваліфікований фахівець, що знає свою справу і розбирається в особливостях газового обладнання. Тобто варто утриматися від самостійної установки газового обладнання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :