Як зробити оригінальне фото?

як зробити оригінальне фото?

Вам знадобиться
 • Фотоапарат
 • Натхнення
Інструкція
 • . 1

  Оригінальність — штука уперта: або вона присутня, або її зовсім немає. Також необхідно вміти розрізняти помилкову оригінальність і звичайне наслідування такому, чого ніхто більше не наслідує. Тому і незвичайні фото в більшості випадків виходять випадковим чином: якщо спеціально почати експериментувати, придумувати, то, найімовірніше, вийде щось жахливе, а не оригінальне.

 • . 2

  Якщо необхідно оригінальне фото, але ніякого відношення до творчості немає, краще використовуйте послуги досвідчених професіоналів. У них є те, що необхідно замовнику: досвід, талант, спеціальна програма для комп’ютера, професійна апаратура. Вони з легкістю допоможуть вибрати такий образ, який зможе підкреслити вашу індивідуальність і спільно з цим помістять в якій-небудь незвичайний антураж, зможуть оточити незвичайним освітленням, підкоригувати небудь за допомогою комп’ютера. У такій ситуації на руках з’явиться фотографія, яку навряд чи можна створити самостійно.

 • . 3

  Щоб знати, як зробити незвичайне фото, повинні бути задатки художника. Тільки в цьому випадку доведеться експериментувати. У такій ситуації навряд чи буде потрібно починати роботу тільки для того, щоб створити цікаві знімки. Починайте творити і повною мірою віддаватися творчості. Адже в кожному митцеві є внутрішнє гармонійне відчуття, яке ніколи не підводить, навіть якщо вдалося зважитися на сміливі експерименти. Для цього необхідно буде працювати з діафрагмою і витримкою, потрібно перепробувати всі методи, затемнити і завидна фотографію. Саме тоді може вийти незвичайна фотографія. В результаті, з звичайного ранкового «пейзажу» може вийти дуже оригінальна фотографія.

 • . 4

  Коли беретеся за роботу фотографа, не варто забувати про те, що оригінальність — це або незвичайний образ, або незвичайні умови, в які даний образ буде поміщений. Незвичайний образ в незвичайних умовах — це вже перебір. Краще якщо буде незвичайним небудь одне, але це «одне» має бути в точку. Тільки тоді можна повністю розкрити особистість і підкреслити людські якості. Також необхідно пам’ятати ще про дещо: кожна людина поняття оригінальності розуміє по-своєму. Хто-небудь, хто ніколи подібних фото не бачив, вражена і оголосить таку фотографію верхом незвичайності, а хто-небудь, проживаючи життя в іншій країні або буваючи в інших колах, вже коментував тисячі знімків у цьому стилі. У кожного будуть свої думки про оригінальний антуражі і оригінальних образах. Для створення незвичайних фотографій слід знати одне правило: фото потрібно зробити так, як неможливо його побачити в реальному житті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :