Як зробити оригінальний букет з тюльпанів?

як зробити оригінальний букет з тюльпанів?

Вам знадобиться
 • Свіжі квіти
 • Пакувальний папір
 • Банти
 • Фантазія
Інструкція
 • . 1

  Тюльпани — це ніжні і красиві квіти, які у багатьох асоціюються з весною. Букет з яскравих тюльпанів — це найкращий подарунок для дівчини на Міжнародний жіночий день. Букет з тюльпанів можна придбати в квітковому магазині, а можна створити оригінальну і незвичайну композицію своїми руками. Для цього знадобляться свіжі, щойно зрізані квіти з щільно закритими бутонами. Оформити рослини можна за допомогою гофрованого паперу або спеціального пакувального целофану. Щоб букет тюльпанів виглядав святково і незвично, можна використовувати яскраві стрічки, банти, мереживо і упаковку у вигляді дрібної сіточки.

 • . 2

  Круглий букет з тюльпанів складається з 17 — 19 квітів і упаковується в яскравий папір. Всі рослини повинні мати однакову довжину стебла. При створенні квіткової композиції з тюльпанів, можна використовувати й інші квіти, які тільки підкреслять досконалість і гармонійність букета. Жовті тюльпани чудово поєднуються з бузковими ірисами або ніжними рожевими орхідеями. Дуже яскраво виглядають букети з різних за кольором тюльпанів. Ці квіти можна незвично скомпонувати, склавши каплевидний або каскадний букет, який буде вражати буйством фарб.

 • . 3

  Оригінальні букети з тюльпанів можуть мати багатоярусну конструкцію. У цьому випадку потрібні рослини, що мають різну довжину стебла. У центр букета поміщаються найвищі квіти, які акуратно обрамляются більш низькими рослинами. Тюльпани чудово поєднуються з ромашками, ліліями, трояндами, фрезіями. Ніжні композиції можна доповнити папороттю або Аронник. Не варто компонувати тюльпани разом з нарцисами: це близьке сусідство негативно позначається на стані тюльпанів і вони дуже швидко в’януть. Щоб букет на довгий час зберіг свій гарний вигляд, для його створення потрібно використовувати свіжі квіти з щільно закритими бутонами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :