Як зробити освітлення в кімнаті найбільш оптимальним?

як зробити освітлення в кімнаті найбільш оптимальним?

Вам знадобиться
 • Світильники
 • Неонова підсвічування
Інструкція
 • . 1

  Правильне поєднання кольору, форми і деталей інтер’єру в кімнаті говорить про те, що дизайн виконаний грамотно, і все знаходиться на своїх місцях. Незважаючи на це не потрібно забувати про інший важливою складовою, яка буде свідчити про завершеності дизайну. Правильний світло в кімнаті характеризує атмосферу приміщення і створює потрібний ефект. Від того як зробити освітлення в кімнаті буде залежати кінцевий результат, якого очікують по завершенні дизайнерського проекту.

 • . 2

  Штучне освітлення в кімнаті необхідно створювати, враховуючи розташування і розмір всіх елементів в приміщенні. Світло буде по-різному розсіюватися в залежності від того де розташовані джерела світла і скільки вільного простору на його шляху. У зв’язку з цим не рекомендується для освітлення використовувати світильники на стінах, поряд з якими знаходяться шафи великого розміру, щоб не створювати зайвих тіней. Також від одних і тих же світильників можна отримати різний ефект залежно від кольору стін і штор. Виходячи з усього цього, потрібно продумати, як провести освещеніетак, щоб джерела світла були в потрібних місцях.

 • . 3

  Освітлення в кімнаті може бути різних типів: точкове, холодне, тепле, світлодіодне і так далі. Це залежить від розміру світильників, типу лампочок, місця розташування джерел світла та їх кількості. Найбільш оптимальним освітленням є змішане, коли крім основного є ще додаткове, яке відрізняється за типом від першого. Наприклад це може бути велика люстра, що створює яскраве світло, і світлодіодні оченята, розташовані в кутах стелі, по його периметру, і в плінтусі статі. Тому питання про те як правильно зробити освітлення в кімнаті зводиться до правильного вибору типу та місця розташування світильників.

 • . 4

  Якщо в кімнаті є акваріум, то можна використовувати його і як нічної лампи, яка буде створювати приглушене світло. Для цього можна використовувати платформу з оргскла, підкладену під дно акваріума. У неї буде потрібно вбудувати сітку з світлодіодів і підключити їх до джерела живлення. Якщо подумати про те як зробити освітлення для акваріума більш простим способом, то можна прикріпити до кутів його стінок готові неонові вставки, призначені для прикраси системного блоку комп’ютера.

 • . 5

  Таким чином, процес створення правильного світла в кімнаті творчий і дуже цікавий. Він показує, як розрахувати освітлення помещеніятак, щоб розподіл світла було грамотним, продуманим і приємним для ока

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :