Як зробити отвір під розетку в цегляній стіні?

як зробити отвір під розетку в цегляній стіні?

Вам знадобиться
 • Електричні, телефонні розетки
 • Електродриль, коронка, електричний кабель
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб швидко і якісно зробити отвір в цегляній стіні під розетку, необхідно відвідати профільний магазин і купити коронку потрібного діаметру. Її кріплять до ручної дрилі, саму дриль підключають до електромережі і в потрібному місці просвердлюють отвір. Не забувають переключити дрель в режим «перфоратор». Це найшвидший і надійний спосіб як зробити отвір під розетку без будь-яких проблем.

 • . 2

  Для постановки в робоче положення двох суміщених розеток в цегляну стіну, за допомогою перфоратора по периметру роблять ряд близько стоять один від одного отворів. Потім стамескою отвори розширюють. Виходить прямокутне поглиблення в стіні, відповідне розмірам здвоєних розеток. Можна коронкою, зчленованої з дрилем, зробити два великих поглиблення. Як підключити 2 розетки в цегляній стіні в принципі нескладно.

 • . 3

  Що стосується телефонних розеток, то є типу: РТШК- 4 і RJ- 11. Для підключення телефону до них продаються спеціальні комунікаційні кабелі з готовими збалансованими контакторами. Залишається їх вставити в розетки, і телефонний зв’язок забезпечена. Існують інші способи, як підключити телефон до розетки за відсутності вище зазначених типів. Можна використовувати звичайну електричну розетку.

 • . 4

  Іноді при установці потрібно попередньо розібрати розетку. Для цього необхідно використовувати фігурну або просту викрутки. Відгвинчують центральний гвинт, знімають верхню частину, а після тієї ж викруткою демонтують вузли кріплення силового кабелю. Збирають в тому ж порядку. Іноді потрібні знання для того як розібрати розетку, щоб її вдосконалити або пристосувати до своїх домашніх умов.

 • . 5

  Для зручності іноді потрібно підключити декілька розеток. Це можна зробити наступним чином: підключити паралельно або послідовно. При послідовному підключенні можуть виникнути проблеми пошуку несправної розетки. Кращий спосіб підключити паралельно. Тут жодних проблем виникнути не повинно. Наочним прикладом як підключити блок розеток можуть служити продавані блоки для комутації ПК.

 • . 6

  Встановленням і підключенням електричних розеток повинен займатися звичайний електрик, який може за допомогою індикатора знайти «нуль» і «фазу». Він вибере в торговій точці потрібну розетку, розраховану на певний струм і напругу. Також подбає і з підбором кабелю потрібного перетину для якісного та безперебійного живлення підключаються до розетки приладів. Він забезпечить надійний і безпечний монтаж розетки в квартирі, будинку, на виробництві.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :