Як зробити панораму 360: обладнання

як зробити панораму 360: обладнання

Вам знадобиться
 • Фото на пам’ять
 • Обробка фото
Інструкція
 • . 1

  Після відпочинку в якомусь гарному місці завжди хочеться залишити фото на пам’ять. Але щоб відобразити повну картинку, потрібно знати, як знімати панораму на canon. Це можна зробити за допомогою штатива або без нього, якщо чітко зафіксувати висоту кадру. Отже, робимо фото місцевості по колу, але так, щоб кожна наступна фотографія покривала 25 — 30% попередній. Чим більше покриття — тим краще. Потім треба скинути всі фотки на комп’ютер і за допомогою спеціальної програми (наприклад, PanoramaMaker) зшити всі разом. Але як зробити панораму 360 градусів? Та майже так само, як і звичайну. Різниця полягає лише в тому, що тут треба вертіти фотоапаратом під вагу сторони. Т. е., треба фотографувати не тільки навколо себе, а і знизу, і зверху. Але пам’ятайте, з наїздом кожного кадру на попередній. А потім та ж програма сама складе з цих знімків відмінну панораму 360.

 • . 2

  Обробка фото Є ще один шлях обробки знімків. Отже, як склеїти панораму в фотошопі? Для початку завантажуємо всі фотки в програму. Потім вибираємо алгоритм склеювання: автоматичний, перспектива, циліндричний, сферичний, колаж, або ж тільки переміщення. Авто режим в основному прекрасно спрацьовує. Тільки потрібно вибрати оптимальні межі між початковими фотографіями і налаштувати колір. А далі тиснемо пуск і фотошоп робить все за нас.

 • . 3

  Можна ще вивчити як знімають Яндекс панорами. Для того, щоб отримати ті панорами, які ми можемо подивитися на Яндексі, йде не так мало часу і коштів. Це виглядає наступним чином: на машину кріпиться кілька дзеркальних камер з ширококутними об’єктивами. Під час руху камери знімають місцевість, фіксують координати і т. д. і потім в Яндексі можна дивитися на своє місто, вулицю і навіть будинок.

 • . 4

  Для того щоб вміти і знати як зберегти панораму з Яндекса, не потрібно бути досвідченим програмістом. Для цього достатньо завантажити окремо фотографії з панорами і флеш-плеєр. Потім, покопавшись в налаштуваннях, зробити так, щоб це все працювало. Звичайно, можна скачати панораму повністю, але це набагато складніше і замет більше часу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :