Як зробити паркан із сітки своїми руками?

як зробити паркан із сітки своїми руками?

Вам знадобиться
 • Сітка рабиця
 • Сітка москітна
 • Дріт
 • Бетон
 • Металеві стовпи
Інструкція
 • . 1

  Найпростішим і надійним способом зведення огорожі є сітка. Вона досить просто встановлюється, якщо всі підготовчі роботи виконані правильно. Першою дією, є обов’язковим виконати закупівлю будівельного матеріалу, який буде потрібно для вирішення питання, що стосується, як зробити паркан із сітки. Необхідною матеріалом буде сама сітка і металеві стовпи. Також буде потрібно будматеріал для проведення бетонних робіт і дріт, завдяки якій і буде виконуватися натяжка сітки. Для виконання всієї задачі по установки сітки належить запастися необхідним інструментом і приступити до виконання задуманої роботи.

 • . 2

  Якщо питання полягає в наступному, як зробити москітну сітку і встановити її по периметру, то слід скористатися двома видами сіток. Основний сіткою для забору, є сітка рабиця, а москітна може встановлюватися тільки частково, в місцях з’єднання з альтанкою, теплицею, або іншим приміщенням. Тому, як звичайна для огорожі сітка є обмеженням межи, а москітна захищає від атаки комах. Тепер слід розглянути більш докладно весь процес роботи. Насамперед необхідно викопати ями, в яких будуть встановлюватися металеві стовпи. Після чого, приготувати бетон придатний для кріплення стовпів. Далі приготувати дріт і сітку рабицю. Після чого виконати стикуються заготовки з москітної сітки, які проходитимуть біля альтанки.

 • . 3

  Тепер слід розглянути, як ставити сітку, і що для цього знадобитися. Починаючи установку стовпів, потрібно як мінімум двоє робітників. Одна людина тримає стовп у вертикальному положенні, а другий заливає бетон і виконує трамбування. Після того, як всі стовпи будуть встановлені, слід переходити до другого етапу. Починаючи від кута проводиться установка сітки. Одна людина тримає рулон, а другий кріпить край сітки до стовпа. Після чого сітка рабиця розмотується і натягується. Далі виконується кріплення до наступного стовпа. Для того, щоб не було провисань, необхідно пустити дріт поверх сітки і закріпити її на стовпах.

 • . 4

  Далі кожна ланка загинається вниз, тим самим кріпиться на дроті. Дійшовши до альтанки, слід розглянути, як поставити москітну сітку. З’єднання двох сіток, виконується на стовпі. Необхідно виготовити дві металеві пластини, які будуть стягуватися між собою болтами. Ці пластини створять єдине ціле і будуть кріпитися на стовпі за допомогою саморізів або хомутів. Весь проліт альтанки закривається москітною сіткою, по краях якої проходить дріт і натягується від стовпа до стовпа. Далі, після закінчення альтанки, слід скористатися знову двома металевими пластинами, і виконати кріплення двох сіток до стовпа. Після чого продовжити встановлення сітки рабиці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :