Як зробити паркан з пляшок?

як зробити паркан з пляшок ?

Вам знадобиться
 • Пластикові або скляні пляшки
 • Опори
 • Кріплення
Інструкція
 • . 1

  З появою приватного будинку або дачної ділянки, їх власники постійно перебувають у стані поліпшення їх естетичного вигляду. Один з елементів такого поліпшення — паркан. Він не тільки є дизайнерським елементом, але й несе функцію відділення та захисту своєї території. На сьогоднішній день існує широкий вибір огорож. Відрізняються вони як дизайном, так і матеріалом, з якого виготовлені (метал, бетон, дерево).

 • . 2

  Багато фірм і фахівці можуть запропонувати послуги підбору потрібного виду забору і його установки. Але що, якщо в розпорядженні є достатня кількість часу, сил і, головне, бажання спробувати виконати цю роботу самостійно? Як зробити паркан? Що для цього потрібно? І з чого починати? Встановлення огорожі проходить за такою технологією: першочерговим є вибір матеріалу і дизайну.

 • . 3

  Наступним кроком буде розрахунок необхідної кількості. Після цього можна приступати до розмітки території та встановлення опор для майбутньої огорожі. Завершальним кроком буде безпосередньо складання. Якщо ж виникає ідея поставити не просто звичайний «магазинний» паркан, то можна зробити плетену огорожу або паркан з пляшок.

 • . 4

  Якщо з першим варіантом все більш-менш зрозуміло, то другий вимагає пояснення. Як зробити паркан з пляшок? Для втілення цієї ідеї можна використовувати і скляні, і пластикові пляшки. Найпростіший спосіб виготовлення такого паркану — це кріплення пляшок за допомогою дроту або методом нанизування на певні каркасні прути.

 • . 5

  Для більш довговічною установки можна використовувати варіант викладення пляшок певним візерунком на цементний розчин. Паркан для дачі з пляшок володіє рядом переваг: дешевизна, можливість зробити його самостійно, вирішення питання видалення накопичилася тари, екологічна безпека для навколишнього середовища, краса.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :