Як зробити паспарту для вишивки?

як зробити паспарту для вишивки ?

Вам знадобиться
 • Паспарту
 • Вишивка
Інструкція
 • . 1

  Так все-таки, що ж таке паспарту і з чим його їдять? Паспарту являє собою шматок паперу або картону з овальним отвором. Туди вставляють рамку з фотографією, вишивкою або яким-небудь іншим твором мистецтва. Основною функцією цього нехитрого предмета є підкреслення самої роботи: це або приглушення деяких яскравих кольорів, або навпаки. Головне, правильно підібрати колір матеріалу.

 • . 2

  Тому варто розглянути, як зробити паспарту для вишивки. Для початку необхідно вибрати потрібний розмір для паспарту, він буде залежати від розміру рамки. Після того, як розмір обрано, необхідно відзначити центр паспарту, в якому і буде перебувати об’єкт. Далі потрібно вибрати форму отвору (прямокутник, овал або круг) і вирізати. Стежити за тим, щоб отвір перебувало рівно посередині. В принципі, це все. У центр поміщається вишивка, потім вставляється під скло в рамку.

 • . 3

  Тут необхідно повернутися до початкового питання: як зробити паспарту для картини своїми руками. Для цього знадобитися: скотч, бажано двосторонній, ніж, тканина потрібного кольору і картон (кольоровий папір). З чого почати? Спочатку з картону потрібно вирізати прямокутник, вимірявши рамку, в якій розташується паспарту. Далі потрібно вирізати віконце потрібної форми рівно в центрі. Обклеїти паспарту обраної тканиною. Закріпити. Для цього можна скористатися скотчем, або степлером. Паспарту готово. Вище було розглянуто, як зробити паспарту своїми руками.

 • . 4

  Для цього, як виявилося, не знадобиться нічого надприродного. Використовуються тільки підручні матеріали і фантазія. А також бажання займатися рукоділлям. Та й часу займає не так вже багато. Якщо хочеться когось здивувати, піднести подарунок, то ці поради стануть в нагоді. Але крім вищесказаного, можна розглянути, як оформити паспарту.

 • . 5

  Для початку потрібно визначитися, для кого буде піднесений подарунок. Якщо для юної леді, то знадобляться намистинки різних розмірів, бісер, бантики, сердечка. Банти можна зробити з атласної стрічки. Сердечка з кольорового паперу. Але тут головне не перестаратися. Якщо паспарту буде надто пістрявити — це відверне від самої картини або вишивки. А якщо ж об’єкт оформлення — малюнок? Є рішення і для цього завдання. Як зробити паспарту для малюнка. Можна взяти приклад для малюнка в олівці. Для початку слід вибрати відповідну за розмірами рамку. Після цього — колір майбутнього паспарту. Слід пам’ятати, що білий колір візуально робить картину більше, а чорний підкреслює відтінки сірого і чорного кольорів. У центрі картону потрібного кольору вирізати прямокутний отвір для малюнка. Паспарту готовий. Залишилося вставити малюнок і помістити його в рамку. Найкращий подарунок — це те, що зроблено своїми руками. Не варто боятися бути оригінальним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :