Як зробити павича з бісеру?

як зробити павича з бісеру ?

Вам знадобиться
 • Бісер
 • Папір
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб виготовити птицю, слід підготувати спеціальну двосторонню папір для квілінгу синього, жовтого, зеленого кольорів (по дві штуки) і одну фіолетову папір, плюс чотири зелені стрічки ( 0, 5 х 20 см), одну чорну стрічку того ж розміру, ножиці, паличку, файл, клей, шпильки. Перед тим як зробити павича з бісеру, слід зробити отвір з одного кінця палички глибиною 1 см для кручення паперу. Синій лист треба розрізати у формі стрічок ( 0, 5 х 20 см). Для виготовлення голови і крил птаха треба дві стрічки приклеїти один до одного і скрутити, використовуючи палицю з дерева. Після того як стрічка трохи розкрутиться, треба край стрічки склеїти. Отриману спіраль слід стиснути з одного кінчика — так, щоб вона нагадувала дощову краплю.

 • . 2

  Так як зробити павича своїми руками можна тільки при ретельному підході до роботи, запасіться терпінням. Трохи нижче верхньої частини файлу треба прикріпити голову павлінчіка. Необов’язково клеїти всі деталі до самого файлу — можна і до сусідніх елементам. Щоб виготовити тіло птаха, необхідно зі стрічок синього кольору зробити крапельки — з однієї стрічки вийде одна крапля. До того як зробити павича квіллінг, треба з підготовлених частин викласти крило і грудку птиці. Всі елементи клеяться один до одного. На шию і груди можна додати ще елементів. Прийшов час клеїти крило на бічну частину.

 • . 3

  Стрічка темно-зеленого кольору треба надати форму гуртків, які потім притискаються для отримання форми півмісяця: вони клеяться між крилами. Так як намалювати павича олівцем можна для подання кінцевого результату, краще зробити це на самому початку роботи. Тепер треба взяти зелені стрічки, знову зробити півмісяці і приклеїти трохи нижче. Це верхня частина хвоста. Для того щоб зробити перо, треба розрізати лист у формі стрічок, скласти удвічі, надрізати, не доходячи до середини, розправити, надрізати на кілька см (підстава пера). Вже можна уявити, як виглядає павич в остаточному варіанті.

 • . 4

  З жовтого листа теж треба зробити стрічки ( 0, 5 х 20), додати їм спиралевидную форму і знову притиснути. Далі готується синій півколо. Спіраль жовтого кольору притискається до стиснутого краю, у верхній прикріплюється синій півколо. Підстава пера треба приклеїти до середини. Слід підготувати маленькі і великі зелені пір’я і великі жовті і сині пір’я. Можна приступати до виготовлення хвоста. Залишилося додати дзьоб, очі і чубчик, попередньо вирізані з чорного паперу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :