Як зробити павука з бісеру?

як зробити павука з бісеру ?

Вам знадобиться
 • Бісер
 • Дріт
 • Пластилін
 • Спеціальні спреімазі
 • Мазі
Інструкція
 • . 1

  Багато людей дуже бояться павуків, а насправді дуже даремно. Павуки в будинку — символи кохання, чистоти і благополуччя. Але якщо людина не виносить справжніх павуків, завжди можна зробити так званого «декоративного» павучка з якого матеріалу. Це може бути пластилін, папір, картон, пап’є-маше, пластику, плетіння з стрічок, вирізання з дерева, а також плетіння з бісеру. Про нього і піде мова в цій статті. Плетіння з бісеру було винайдено ще дуже давно і придумано безліч різних фігурок, які можна зробити. Як зробити павука з бісеру?

 • . 2

  Для плетіння павука з бісеру буде потрібно дріт, бісер двох кольорів і голка для бісеру. Дріт буде потрібно товщиною від 0, 3 до 2, 2 мм, в залежності від розміру фігурки і бісеру. В інтернеті можна знайти безліч схем, як гарно його сплести, але схему можна придумати й самому.

 • . 3

  Ще один варіант падлюка фігурки павука — ліплення з пластиліну. Як сделатьіз пластілінапаука? Дуже просто! Довірити ліпити павука з пластиліну краще дитині, це більше дитяча справа. Можна зліпити павучка з двох кольорів. Для початку, треба розкачати середній шматочок пластиліну в полукружок — це буде тулуб. Далі треба розкачати кулька поменше — це буде голова. З білого або жовтого кольору можна зробити оченята, а в серединку «приліпити» малюсінькі кружечки чорного кольору. Далі треба розкачати 8 невеликих ковбасок і прикріпити по 4 до кожної сторони тулуба павучка — це його ніжки. Важливо робити все акуратно, і тоді таку саморобку буде не соромно поставити на полицю або показувати гостям. Можна використовувати два кольори для тіла — наприклад, фіолетовий і синій. Синім можна зробити тулуб, а голову і лапки — фіолетовим. Вийде прекрасне поєднання!

 • . 4

  Можна зробити двох павучків — одного побільше, а іншого поменше. Павучок трохи менше буде дівчинкою, їй можна прикріпити бантик або капелюшок. Рот павучків можна зробити канцелярка ножиком, якщо його просто приліпити — це буде неакуратно і некрасиво. Нехай це робить батько, бо дитина може поранитися. Падалка — це прекрасно, але що робити, коли в будинку є справжні, живі павуки? Від них треба терміново позбавлятися. Як позбутися будинку від павуків? По-перше, будинки треба оглянути всі кути і ті місця, де ви бачили павуків. Вони могли відкласти яйця — маленькі біленькі кругляшки. Їх треба терміново прибирати. Можна купити спеціальні засоби від комах, спеціально від павуків. Це спреї, помазки, мазі та інші всілякі засоби.

 • . 5

  Самі павуки, звичайно, не найпрекрасніші створення на нашій планеті, але їхні твори не можуть не радувати око людини. Мова йде, звичайно, про павутині. Як павуки плетуть павутину? Всім завжди було цікаво. Вони випускають спеціальну рідину зі свого тіла, для того, щоб зловити свою жертву і харчуватися нею. Це спеціальне «засіб», воно дуже липке, завдяки чому жертва не може вибратися з павукового капкана.

 • . 6

  Павук для риболовлі — це спеціальний пристрій, за допомогою якого рибалки ловлять рибу. Як зробити павука для риболовлі? Цей павук робиться дуже складно, легше його купити. Але все не так просто — таких павуків не купити у звичайних рибальських магазинах, тільки нелегальним способом. Справа в тому, що це — засіб для браконьєрства, а це переслідується за законом і суворо заборонено. Це — браконьєрська снасть.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :