Як зробити павутину павука?

як зробити павутину павука?

Вам знадобиться
 • Клей
 • Ножиці
 • Фарби
 • Аркуш паперу
Інструкція
 • . 1

  Багато людей бояться павуків, часом навіть ненавидять і всіма способами намагаються їх знищити, особливо, якщо павучок з’явився в будинку. Але не дивлячись на це, сьогодні існує справжній культ любителів павуків, завдяки чому дуже популярними є іграшкові павуки і їх павутини. Втім, такі іграшки подобаються не тільки маленьким дітям, а й дорослим, які прийдуть в захват від такого презенту.

 • . 2

  При бажанні можна самостійно зробити павука з паперу або тканини, проте, цього не достатньо і варто знати як зробити павутину павука в домашніх умовах. Насправді це дуже легко і весь процес виготовлення павутини не займе дуже багато вільного часу. За допомогою саморобної павутини можна прикрасити власну квартиру на Хелловін і перетворити свій будинок у житло сімейки Аддамс. Зробити таку павутини зможе навіть маленька дитина, до того ж використовуватися будуть найпростіші матеріали, які є практично в кожному будинку.

 • . 3

  Знаючи як зробити з паперу павука, можна приступати до виготовлення павутини, отже, для початку необхідно придбати пряжу вподобаного відтінку — дуже виразно і яскраво буде виглядати павутина чорного або білого кольору з перламутровим блиском. Під час вибору кольору пряжі необхідно враховувати і інші кольори в прикрашає приміщення. З урахуванням габаритів павутини вибирається і товщина пряжі — у тому випадку, якщо планується створити невелику павутинку, треба зупиняти свій вибір на тоненькій пряжі. Отже, якщо планується розмістити павутину на всьому стелі, або павутина буде займати більшу частину кімнати, рекомендується брати більш щільну пряжу.

 • . 4

  Отже, береться глибока мисочка, в якій робиться спеціальна клейка суміш. З цією метою змішується вода (вода повинна бути холодною) і клей канцелярський (всі компоненти беруться в рівних кількостях). Для того, щоб павутинка придбала яскравий блиск і була добре видна навіть у темряві, в суміш додається невелика кількість блискіток, також з цією метою може використовуватися спеціальна флуоресцентна фарба (всі ці матеріали можна легко купити в магазинах для дитячої творчості). Однак, перш ніж робити штучну павутину, треба позбутися справжній павуків, а для цього варто знати як позбутися павуків.

 • . 5

  Потім береться проста папір для випічки і акуратно розкладається на рівній поверхні. Тепер від мотка обраної пряжі відрізається рівно чотири невеликих мотузочки рівної довжини, (довжина цих мотузочок визначається з урахуванням габаритів майбутньої павутинки). Потім кожна мотузочок умочує в готової суміші клею і з неї викладається на папері акуратна спіраль. Починати викладати спіраль треба від центру сніжинки і рухатися до її проміннячкам. Як тільки спіраль обмотає всі кінці, саморобна павутина готова. Тепер вона залишається на час, поки повністю не висохне клей і можна знімати виріб з паперу. Якщо дитина хоче живого павука, йому необхідно знати як привчити павука.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :