Як зробити пеніцилін: процес виготовлення

як зробити пеніцилін: процес виготовлення

Вам знадобиться
 • Цвіль
 • Вода
 • Лактоза
 • Кукурудзяний крохмаль
Інструкція
 • . 1

  Під пеніциліном розуміються антибіотики, які були отримані природним шляхом, без застосування будь-яких штучних способів. Отримують дані ліки зі звичайної цвілі або її синтетичного аналога. У всякому разі, проблема виготовлення пеніциліну в домашніх умовах є не повністю розкритою. Чи є відповідь на питання, як зробити пеніцилін? Так, нижче буде приведена деяка інструкція або, так скажімо, рекомендація, що дозволяє створити антибіотик в домашніх умовах. Далеко ходити не потрібно — пеніцилін можна зробити з деяких продуктів. Варто відкрити свій холодильник і банально знайти зіпсувався продукт, наприклад, сир. Можна зазирнути в хлібницю, адже саме цей продукт здатний досить швидко псуватися. Та цвіль, яка виявиться, і є пеніцилін. Як колоти його — не зовсім зрозуміло.

 • . 2

  Варто відзначити, що та цвіль, яку з легкістю можна виявити на продуктах, не завжди є саме пеніциліном або ж вона відповідає дійсності, але зміст необхідного інгредієнта мінімальне. Простіше кажучи, наявної цвілі може бути недостатньо. Адже, якби вона містила досить пеніциліну, то багато лікарів безпосередньо прописували є цвіль і не витрачатися на антибіотики. Так, як отримати пеніцилін? Отже, для початку необхідно взяти шматочок хліба і залишити псуватися продукт в природному середовищі, що не прискорюючи процес. Як тільки на поверхні почне з’являтися зеленувата цвіль, хліб коштує прибрати в заготовлену раніше колбу в темне місце приблизно на п’ять діб. Після закінчення заданого часу варто заготовити живильне середовище, щоб отримати пеніцилін. Як добути його?

 • . 3

  Для цього знадобиться взяти лактозу, кукурудзяний крохмаль, марганець, натрій і кальцій. Все змішати в рівній пропорції і залити холодною водою. Після чого в заготовлену середовище слід додати буквально одну чайну ложку спор цвілі. Далі необхідно розлити по банках і потім дати настоятися антибіотика 7 днів. Після виконаних операцій потрібно відфільтрувати вийшла рідина із сприятливою живильним середовищем. Все вищеописане і описує те, як зробити пеніцилін. Як розводити його — залежить від об’єму речовини. Але найкраще цей антибіотик купувати в аптеці і за рецептом, в якому буде написано, як його розводити і приймати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :