Як зробити перегородку своїми руками: способи

як зробити перегородку своїми руками : способи

Вам знадобиться
 • Гіпсокартон
 • Профіль
 • Ножівка
 • Самонарізи
Інструкція
 • . 1

  При переплануванні квартири зазвичай ламаються непотрібні стіни, а в іншому місці встановлюються перегородки. Варіантів влаштування перегородок дуже багато, але для втілення своїми руками підходить найкраще конструкція з гіпсокартону. Як зробити перегородку своїми руками? Це не дуже складно, так як даний матеріал дуже легкий в обробці. Для того, щоб розрізати лист, його навіть не треба пиляти. Просто гостро заточеним ножем, типу шевського, прорізається картон з двох сторін по попередньо зазначеним лініях. Після цього лист легко розламується.

 • . 2

  Перед тим як робити монтаж перегородки, необхідно перевірити стіни і підлоги. Вони повинні бути рівні. Якщо ця умова не дотримана, то поверхні треба обштукатурити або прошпаклевать. Після цього за допомогою схилу і рівня проводяться лінії, що відзначають місце установки перегородки. У результаті має вийти прямокутник, по периметру якого кріпиться інсталяційний профіль.

 • . 3

  Тепер про те, як зробити перегородку. У кімнаті уздовж прокресленою лінії прикладається направляючий профіль. Для цього свердлити отвори на відстані приблизно 50 сантиметрів один від одного, забиваються дюбеля, і планка кріпиться саморізами до стіни. Якщо необхідно зробити проріз для дверей, то в цьому місці, крім вертикальних напрямних, необхідно встановити горизонтальну перемичку на заданій висоті.

 • . 4

  Про те, як побудувати перегородку, нескладно дізнатися, прочитавши дану статтю або послухати поради майстрів. Після закріплення каркаса необхідно передбачити укладання електричних кабелів, якщо вони є, потім можна приступати до кріплення листів гіпсокартону. Листи кріпляться за допомогою саморізів довжиною 25 мм. Вони вворачиваются на відстані 25 — 30 см один від одного. Капелюшок саморіза необхідно «втопити».

 • . 5

  Перегородка повинна бути всередині заповнена тепло і звукоізолюючим матеріалом. Як нього найкраще використовувати пінопласт. Він дуже зручний в обробці і до того ж коштує недорого. Ось як зробити перегородку з гіпсокартону. Якщо площі аркушів не вистачає по довжині або висоті, їх нарощують шматками. У цьому випадку необхідно стежити, щоб вони не збігалися з двох сторін. Це робиться для більшої жорсткості конструкції.

 • . 6

  Заключний етап у будівництві перегородки — це її шпаклівка і фарбування. Робота виконується також, як і зі звичайними стінами. Можливо буде потрібно накласти два шари шпаклівки, якщо шви між листами вийшли великими. І після того, як просохне, треба пофарбувати або обклеїти шпалерами. Тепер можна відпочивати і радіти виконану роботу і думати про те, як провести переговори з продажу квартири за вигіднішою ціною.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :